укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ИНСТРУКЦИЯ по электробезопасности 
Должностная инструкция директора (генерального директора, управляющего) предприятия  
Безпека для малого бізнесу 
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»  
7 щеплень для мандрівника 
ТРУДОВОЙ ДОГОВОР 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на вулиці, у гаражі, на дачі 
Служба безпеки агентство нерухомості 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Інструкція з пожежної безпеки 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
количество   направляются.   нарушением   связанных   Цифры   архів   автомоб°?   інформації   обеспечении   норм   государственная   шифры.   2874   вірус   самооборон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Активний відпочинок
Вимоги безпеки на гірськолижних трасах
На сьогоднішній день, коли гірськолижний туризм поступово стає масовим явищем, проблема забезпечення безпеки на схилах набуває особливого значення. Порушення встановлених практикою норм користування трасами, в остаточному підсумку, неодмінно відіб'ється на збільшенні травматизму, обумовленого специфікою гірськолижного спорту.


На сьогоднішній день, коли гірськолижний туризм поступово стає масовим явищем, проблема забезпечення безпеки на схилах набуває особливого значення. Порушення встановлених практикою норм користування трасами, в остаточному підсумку, неодмінно відіб'ється на збільшенні травматизму, обумовленого специфікою гірськолижного спорту. Тому при забезпеченні заходів безпеки адміністраціям гірськолижних центрів, працівникам канатних доріг, рятувальним службам, що обслуговують траси, а також інструкторам необхідно дотримувати ряду запобіжний заходів.
   
   
    При виборі схилів і проектуванні гірськолижних трас потрібно ретельно розрахувати їхню пропускну здатність і ємність – основні параметри для задоволення вимог безпечного катання, а також при плануванні будівництва канатних доріг і готелів.
   
   Вимоги безпеки на трасах
   
    Кожний гірськолижний центр зобов'язан забезпечити наступний мінімум вимог для організації безпечного катання на схилах відповідно до прийнятих міжнародних норм. У нижніх станцій підйомників гірськолижники повинні бути інформовані про ступінь труднощів трас, які очікують їх нагорі. По складності траси маркіруються знаками наступних кольорів (по зростанню ступені труднощів): зелений, синій, червоний, чорний.
   
    На трасах повинне бути гарантоване безпечне катання шляхом усунення небезпечних місць або їх огородження. Кордон закінчення безпечного катання повинен мати чіткий, добре видимий у будь-яких погодних умовах, орієнтир.
   
    Для попередження про погано помітні перешкоди (небезпеку) на трасі або близько них необхідно встановлювати попереджувальні знаки. Нумерувати траси потрібно один по одному – ліворуч праворуч, починаючи від долини нагору. Кожна траса повинна мати свої дистанційні марки. Це полегшує орієнтування туристів і організацію розшукових робіт у випадку ймовірних надзвичайних ситуацій.
   
    ПРО «закриті» і «відкриті» траси необхідно інформувати внизу біля канатних доріг.
   
    Обов'язково потрібно попереджати гірськолижників про наявність лавинонебезпечних схилів.
   
    На трасі повинна постійно діяти рятувальна служба, екіпірована необхідним спорядженням і встаткуванням; крім того, рятувальники-лижники повинні здійснювати систематичне патрулювання по схилах.
   
    Відкриття або закриття траси оголошується тільки рятувальною службою. Після закриття схилу рятувальники повинні переконатися, що на схилах нікого не залишилося.
   
    Також необхідно відзначити, що евакуацію потерпілих з гори необхідно робити швидко, зі своєчасною доставкою в медпункт.
   
    Якщо при спорудженні гірськолижних трас не вдається уникнути небезпечних ділянок, то слід прибігати до будівництва захисних огороджень. У якості огороджень рекомендується використовувати сітки-уловлювачі. Перед небезпечними перешкодами встановлюються захисні мати. Спорудження захисних огороджень обов'язково перед скелями, каменями, деревами, стовпами, опорами й іншими перешкодами, у місцях крутих спадів і обривів, віражів « під знос» (на опуклому рельєфі)
   
    Не тільки траси, але й усілякі лижні стежки, шляхи під'їзду до підйомників, трас, кафе, готелям повинні бути зручні й наведені в безпечний стан. Необхідно ретельно планувати серпантини спусків по крутих схилах: полки повинні бути досить пологими й не занадто вузькими, щоб на них легко можна було гальмувати, роз'їжджатися й робити повороти.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5165 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Безпечна експлуатація канатних доріг
Безпека користування канатними дорогами залежить від правильності проектування, встановлення й експлуатації підйомників. Канатні дороги підрозділяються на наземні й повітряні. До наземних ставляться буксировочні підйомники. А до повітряних – крісельні, гондольні й кабінні. Вибір місця для підйомника залежить від його призначення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5288 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Обладнання гірськолижних трас
Поряд із захисними огородженнями, гірськолижні траси й схили повинні мати вказівні й попереджуючі знаки, інформаційні щити й т.п. За допомогою схем туристи повинні легко орієнтуватися в даному районі, швидко виходити на траси різної складності, знати місця розташування рятувальних служб, підйомників, кафе, готелів, туалету.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4405 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Лавинна безпека в гірськолижних центрах
Лавинна служба зобов'язана здійснювати практичну діяльність по забезпеченню безпеки в тих районах, де погроза сходу лавин створює об'єктивну небезпеку, як для туристів, так і для працівників даного району. Безпосередньо на місцях лавинна служба зобов'язана:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4454 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Безпека сплаву на байдарці
Заходи безпеки при сплаві на байдарці залежать від категорії маршруту. Маршрутів простих, без категорії (такі що не мають класифікації по складності у спортсменів) більшість. У середній смузі європейської частини Росії, де немає гір і виходу кам'янистих порід, інших маршрутів ви й не зустрінете.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4579 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Безпека на лижних маршрутах
Про що, насамперед, слід думати взимку, як про головне джерело небезпеки? Звичайно, про мороз і холод. І тому, щоб уникнути обмороження шкіри й кінцівок, заздалегідь продумайте свій зовнішній вигляд і екіпірування.

Автор: donlegion.com |Відгуки:4 | Перегляди:7749 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020