укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 7 
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Вибір сейфів. 
Детектор брехні – чи законні перевірки на чесність? 
Крадіжка на підприємстві і перевірка на поліграфі: особливості залучення до матеріальної відповідальності працівника в Україні 
Сім жестів, які можуть коштувати вам життя 
Должностная инструкция главного бухгалтера 
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 9 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
техническая   уровни   особиста   електро   возмещен   ущерба   защите   разглашение   БІОМЕТРИЧНІ   безпек?   cipher   какие-либо   видеонаблюдения   труда   нформационная  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека подорожей за кордон
Що робити туристові в складних ситуаціях
Під час відпустки кожній людині хочеться розслабитися, ні про що не думати й безтурботно насолоджуватися життям. Але, на жаль, туристам за кордоном іноді доводиться зустрічатися з неприємними ситуаціями, які можуть зіпсувати довгоочікуваний і казковий відпочинок.


Навіть якщо дуже добре підготуватися до поїздки й прорахувати всі можливі проблеми, ніхто не застрахований від сюрпризів.Втрата або крадіжка документів і грошей, шахрайство місцевих жителів, ДТП або порушення законів країни перебування – у таких непередбачених випадках життєво важливо знати, що робити й куди звернутися по допомогу. Розраховувати потрыбно насамперед на себе, а не на підтримку влади й представників туристичної компанії.
   
   
    Ви залишилися без документів…
   
   Під час відпустки бережіть свій паспорт: його найкраще тримати в отелі, як і зворотний квиток, і брати із собою, тільки якщо необхідно: наприклад, щоб оформити tax-free або взяти машину в прокат. Схоронність паспорта допоможе уникнути багатьох неприємностей. Але бували випадки, коли туристи при поверненні в номер не знаходили своїх речей навіть у сейфі, тому нікому не перешкодить бути готовим до можливих труднощів і знати порядок дій.
    Якщо пропали ваші документи, головне – не панікувати
   
    Квиток на літак зазвичай легко замінити дублікатом, а от без паспорта це зробити складніше.
   
   За законом у випадку втрати або крадіжки паспорта туристові повинні оформити свідчення про повернення. Цим зобов'язані займатися співробітники консульства Вашої країни (не плутайте з посольством).
   
   Для цього потрібні: довідка з місцевої поліції, що підтверджує втрату паспорта, два фото, консульський збір ( від 50 до 100 євро) і документи, що дозволяють вас ідентифікувати (внутрішній паспорт, військовий квиток або права водія). Якщо останніх немає, потрібно шукати двох свідків – громадян Вашої держави. А при відсутності й документів, і свідків відправляється запит в органі внутрішніх справ, де був виданий Ваш документ. У такому випадку швидко виїхати не вийде. Якщо допустити, що гаманець украдений разом з документами – ситуація стає зовсім жалюгідною, тому що прийдеться шукати добрих людей, які допоможуть зробити фотографії й заплатять консульський збір.
   
   Тим, хто втратив свій закордонний паспорт, слід мати на увазі, що свідчення про повернення не є документом, дійсним для в'їзду в які-небудь інші країни, крім повернення на Родину. На підставі цього документа вас випустять із будь-якої держави, але впустять тільки додому.
   
    Виникли проблеми із законом:
   
   З моменту перетинання границі іноземної держави на вас поширюється дія його законів, які ви зобов'язані строго дотримувати. Крім того, уникнути багатьох неприємних ситуацій і конфліктів допоможе повага місцевих звичаїв і традицій, особливо в державах Азії й Африки. Проте, корисно знати, на що ви можете розраховувати, якщо проблем із законом уникнути не вдалося.
   
    Пам’ятайте, що у випадку затримки або арешту незалежно від причин, турист має право вимагати зустрічі зі співробітником російської консульської установи в державі перебування.
    Громадяни має право розраховувати на допомогу й захист
   
   Ваше консульство зобов'язано контролювати хід справи, простежити за тим, щоб вам був наданий перекладач і адвокат. Також співробітники консульства повинні простежити за тим, щоб у відношенні вас не порушувалися права людини.
   
   При цьому треба розуміти, що самі поліцейські не завжди охоче зв'язуються з консульством, і в них може не бути його координат. Тому найкраще довідатися заздалегідь і мати при собі телефон і адресу свого консульства в країні й місті, де ви збираєтеся відпочити.
   
   Коли допомоги чекати не варто…
   
   Не слід думати, що в консульстві вам з радістю допоможуть вирішити будь-які проблеми. Там ви одержите тільки ту підтримки, яку вам зобов'язані надати за законом.
   
   Наприклад, якщо ви втратили документи або їх у вас украли, стали жертвою нападу, виявилися під арештом, потрапили в ДТП, постраждали від стихійного лиха. Але не варто розраховувати, що в консульстві вирішать ваші проблеми з турфірмою (вас не зустріли, заселили не в той готель і ін.), оплатять послуги лікарів, юристів і інші витрати. На час рішення проблеми консульство не зобов'язано надавати вам нічліг і не допоможе оплатити номер в отелі.
   
    Однак сьогодні при виїзді за кордон ви можете заздалегідь убезпечити себе від можливих проблем, у рішенні яких допомоги чекати не від кого.
   
   Крім медичної страховки популярність знаходить і юридична: вона недорога, але ви можете бути впевнені в тому, що вам допоможуть розібратися в законах чужої країни, відшкодують усі витрати, пов'язані із проведенням розслідування й наданням юридичної підтримки.
   
    Існують і спеціальні компанії, що дають цілодобову підтримку туристів за кордоном за цілком прийнятну плату. Співробітники такої організації оперативно допоможуть вам у будь-якій ситуації: якщо сума в рахунку за вечерю в 2 рази перевищує його вартість по меню, якщо ваша дитина розбила вітрину, а власник магазину вимагає компенсацію. Вам скажуть, що ви повинні робити і як уникнути обману. Також з їхньою допомогою набагато швидше можна відновити документи або, приміром, при необхідності знайти перекладача.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4282 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті
Ознайомившись із основними місцевими хитрощами, вам звичайно буде легше щось зробити у відповідь. Але для полегшення цього завдання ми приведемо деякі базові принципи, що допомагають мандрівникові полегшити спілкування з місцевим населенням.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4554 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Як дурять туристів у Єгипті
Основне неписане правило Єгипту - закон дурнів не захищає. Це означає, що правоохоронні органі не перешкоджають спробам місцевого населення обдурити туристів. Звичайно, свавілля немає, усюди розставлені озброєні автоматами представники туристичної поліції, що контролюють ситуацію.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5616 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Сім жестів, які можуть коштувати вам життя
Ніколи не показуйте «ОК» у Бразилії! Подібний жест у Бразилії позначає приблизно те ж саме, що й середній палець у цілому ряду країн. Так що краще залишити ідею показувати ОК менеджерові готелю: вас стовідсотково зрозуміють неправильно.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4314 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
7 щеплень для мандрівника
Вдалий відпочинок - це гарна погода, приємний супутник і впевненість, що не підхопиш у подорожі яку-небудь екзотичну хворобу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:4489 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Як вибрати пожежний датчик
Пожежні датчики, або як більш коректно – пожежні сповіщателі, при гаданій однаковій функціональності по різному реагують на пожежну ситуацію. Це пов'язане з конструктивними особливостями кожної моделі датчика й дозволяє виконувати свої завдання з різним рівнем якості. У цій статті постараємося описати три основні види датчиків, що використовують різні підходи до рішення завдань по визначенню ступеня пожежної погрози.

Автор: donlegion.com |Відгуки:17 | Перегляди:8427 | 27/05/2011 Пожежна безпека - Системи протипожежної безпеки
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020