укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. 
Реферат на тему «Электронная цифровая подпись». 
Активні та пасивні засоби захисту 
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
Перечень вопросов, с которыми необходимо ознакомить работников во время проведения противопожарных инструктажей 
Поводження зі зброєю 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ МЕНЕДЖЕРА 
Договор охраны экспоцентра 
Інструкція з охорони праці при роботі на персональному компютері 
Діти без наркотиків. Посібник для батьків 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
безопасной   актов   электрооборудования   наемными   словарь   CCTV   электробезопасности,   план   агресЅ?   агресі?   коллектива   легкую   практикум   Особенности   cipher  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека подорожей за кордон
Сім жестів, які можуть коштувати вам життя
Ніколи не показуйте «ОК» у Бразилії! Подібний жест у Бразилії позначає приблизно те ж саме, що й середній палець у цілому ряду країн. Так що краще залишити ідею показувати ОК менеджерові готелю: вас стовідсотково зрозуміють неправильно.
      
   1. Ніколи не показуйте «ОК» у Бразилії!
   
    Колись в 50 роки президент США Річард Ныксон відвідав країну диких мавп. Спускаючись по трапу літака, він обома руками, для більшої наснаги зустрічаючої його країни, він показав ОК. Цей, видалося б, безневинний жест транслювався по всіх каналах.
   
    Властиво, а в чому проблема?
   
    Подібний жест у Бразилії позначає приблизно те ж саме, що й середній палець у цілому ряду країн. Так що краще залишити ідею показувати ОК менеджерові готелю: вас стовідсотково зрозуміють неправильно.
   
   2. У Греції не варто виставляти руку долонею назовні, якщо вас нагодували до відвалу. Ви думаєте, що показуєте тим самим: « О, спасибі, я вже досить наївся вашої дивовижноъ мусакі у баклажанному соусі… Я б неодмінно з'їв ще, але в мене просто більше не влазить!»
   
    Ні, ви помиляєтеся. Це значить: «Що вже говорити, мусака була відмінна, але ви мене так бісите, що я б занурив вас головою…» Так-так! Саме в те, про що ви подумали!
   
    Справа в тому, що в Греції подібний жест називається «мутза», відбувається він із часів Візантійської Імперії. Тоді пійманих злочинців возили на конях по гучних вулицях міст. Для більшої ганьби їх обличчя вимазували чорним. Якщо повезе – просто вугіллям, якщо ні – то екскрементами… Це жахливо…
   
    3. Якщо вас занесе на Близький Схід, у Західну Африку або в Південну Америку, у жодному разі не виражайте свого задоволення підняттям великого пальця руки! Тисячоріччя цей жест уводив людей різних країн в оману. Всупереч гарним голлівудським легендам, великий палець не рятував життів римських гладіаторів. Помилування виражалося піднятим кулаком. А в перерахованих вище регіонах це позначає вкрай непристойний намір стосовно співрозмовника. Акуратніше!
   
    4. У Таїланді, Китаї й на Філіппінах неприйнятним вважається облизувати тарілку після їжі. (На розум не йдуть приклади, де це можна зробити без шкоди своєму бездоганному образу вихованої людини.)
    У всіх країнах господарка просто зобов'язана пригощати гостей смачною їжею. Але там, де стейк під сирним соусом коштує так само захмарно дорого, як і апарат для штучного дихання, найважливіше для господарки – щоб гість наївся! Навіть якщо запропонована вам їжа – це щось саме смачне, що ви коли-або пробували у вашому житті, навіть якщо ви не їли до цього тиждень, необхідно залишити небагато їжі на тарілці, щоб підкреслити вашу абсолютну ситість.
   
    Китайці не так сковані й нерішучі, як може здатися на перший погляд. Дивно, але правилом гарного тону вважається говорити з набитим ротом і ригати після приймання їжі. Також китайці не проти випустити гази після ситного обіду, але в певній компанії. Так що тут ви повинні спочатку уточнити в сидячих поряд.
   
    5. Не приведи Господь вас привітатися із представником протилежної статі в Саудівській Аравії! Згідно із Шаріатом, для жінки привітатися із чоловіком на людях або спілкуватися з ким-небудь, крім чоловіка, та ще й без нагляду старших жінок у родині або родича чоловічої статі – верх аморальності! У лютому 2008 одна американка мала необережність поспілкуватися із чоловіком у якийсь кав’ярні. Її негайно ж заарештували, обшукали з повним роздяганням і змусили підписати визнання в злочині. В Аравії ця процедура доведена до абсурду: жінкам не дозволяється водити машину, голосувати, займатися власним бізнесом, виступати в суді й навіть кататися на велосипеді.
   
    6. Незважаючи на те, що туалетний папір винайшли майже півтори тисячі років тому, він дотепер залишається недозволенною розкішшю в цілому ряді країн, включаючи Індію, Шрі-Ланку, Африку й увесь регіон Близького й Середнього Сходу. Там цю функцію виконує ліва рука. А тому ліва рука вважається брудною. Їсти лівою – верх непристойності. Антисанітарія – не єдина причина. Згідно деяким хадісам, Пророк їв винятково правою рукою. А Коран говорить, що Сатана був лівшею.
   
    7. Будьте обережніше з вибором подарунків!
   
    У жодному разі не даруйте китайцю годинник. У Піднебесній годинник – синонім слова «смерть». І вже нізащо не загортайте подарунок у білий папір – це теж смертельно небезпечна прикмета. Не варто дарувати білі квіти мешканцям Бангладеш – тоді вже в комплект увійде й лопата, і обов'язок поховати.
   
    Існує ще дуже багато нюансів. Так що перш ніж їхати абикуди, не полінуйтеся й прочитайте талмуди по культурі відвідуваної країни. Ціліше будете. Якщо, звичайно, ще не передумали взагалі кудись відправлятися.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4323 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Що робити туристові в складних ситуаціях
Під час відпустки кожній людині хочеться розслабитися, ні про що не думати й безтурботно насолоджуватися життям. Але, на жаль, туристам за кордоном іноді доводиться зустрічатися з неприємними ситуаціями, які можуть зіпсувати довгоочікуваний і казковий відпочинок.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4292 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті
Ознайомившись із основними місцевими хитрощами, вам звичайно буде легше щось зробити у відповідь. Але для полегшення цього завдання ми приведемо деякі базові принципи, що допомагають мандрівникові полегшити спілкування з місцевим населенням.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4565 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Як дурять туристів у Єгипті
Основне неписане правило Єгипту - закон дурнів не захищає. Це означає, що правоохоронні органі не перешкоджають спробам місцевого населення обдурити туристів. Звичайно, свавілля немає, усюди розставлені озброєні автоматами представники туристичної поліції, що контролюють ситуацію.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5627 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
7 щеплень для мандрівника
Вдалий відпочинок - це гарна погода, приємний супутник і впевненість, що не підхопиш у подорожі яку-небудь екзотичну хворобу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:4494 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Промислове шпигунство. Білі комірці.
Вихід країни на світовий ринок і активний розвиток науки й технологій привели й до революцій у злочинному світі. Тепер уже було недостатньо грубої сили, потрібні були мізки, інтелектуальна перевага над супротивниками. Але ж, як відомо, попит народжує пропозицію.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5703 | 07/06/2011 Безпека бізнесу - Захист комерційної таємниці
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020