укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 2 
Перечень вопросов первичного инструктажа для работников. 
Попередження небезпеки й самооборона 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа в громадських місцях 
Можливості системи контролю доступу 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ: ЗАВЕДУЮЩИЙ СКЛАДОМ  
Відеоспостереження: типові рішення 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 5 
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Камери відеоспостереження 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
техники   перевод   таке   государственная   класу   возмещен?   керуванн   інвентаризація   наемными   право   работы   вентиляці   автомоб¦?   личной   ущерба  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Активний відпочинок
Безпека на лижних маршрутах
Про що, насамперед, слід думати взимку, як про головне джерело небезпеки? Звичайно, про мороз і холод. І тому, щоб уникнути обмороження шкіри й кінцівок, заздалегідь продумайте свій зовнішній вигляд і екіпірування.


Вибирайте одяг, згідно з погодними умовами, температурою й тривалістю маршруту. Одяг повинен бути з легких дихаючих матеріалів, які впускають повітря, нагрівають його до температури тіла й не випускають назад, тим самим не даючи тілу змерзнути. Сніг відбиває близько 90% падаючого світла, не забувайте про захист очей сонячними окулярами, щоб не осліпнути. Пам’ятайте, що навіть узимку ваше обличя може обгоріти, тому радимо використовувати захисний лосьон з SPF згідно з індивідуальними особливостями вашої шкіри.
   
   У лижних походах завжди слід пам'ятати про дистанцію, щоб уникнути наїзду на товариша попереду, і, як наслідок, поломки лиж. Крім того, дистанція потрібна й для того, щоб при розмаху лижного ціпка не зачепити й не ушкодити учасника, що йде слідом. Дистанція визначається видом лижного ходу (класика, ковзан), прямолінійністю маршруту й звичайно становить від трьох до п'яти метрів.
   
   Якщо по ходу маршруту вам доводиться переміщатися по водоймі, то обов'язково потрібно на самому початку перевірити товщину льоду в берега. Це робить не учасник походу, а інструктор або керівник групи. Тільки після схвального жесту слід продовжувати маршрут, при цьому значно послабивши лижні кріплення й темляки (лямки) ціпків. Рухатися по водоймі потрібно обережно, тільки класичним ходом, дотримуючи дистанції в п'ять метрів.
   
   Дистанція лижного маршруту може бути досить протяжною, тому нерідко учасники вирішують заночувати прямо в лісі. Принцип і вимоги до розбивки табору й установці намету ті ж, що й улітку. Додається лише використання примусу й безпека його використання. Насамперед, звернемо вашу увагу на те, що примус потрібно тримати ближче до виходу з намету, щоб він не стикався з легкозаймистими матеріалами й вашими особистими речами. Інакше пожежі не уникнути. Будь-яке горіння поглинає кисень, тому, щоб не вчадіти вночі, залишайте відкритим вхід у намет і будьте обережні при виході.
   
   Ще однієї проблемою на лижному маршруті є наявність води. Природно, абсолютно даремно возити із собою воду в пляшках, яка моментально замерзає й вимагає дуже довгих і найчастіше пошуків зусиль, щоб її розморозити. Звичайно, усю рідину слід перевозити винятково в термосах. Але бували й випадки, коли прямо посередині маршруту, уся вода закінчується й організм, втомлений і змучений, починає запекло вимагати рідини. У жодному разі не їжте сніг (особливо жовтого кольору)! Наслідки можуть бути самими сумними (розлад шлунку, діарея, кишкове отруєння). Досвідчені лижники радять зупинитися, розпалити багаття, розтопити сніг, скип'ятити воду, додавши в неї пару пігулок "Активованого вугілля" і тільки після цього використовувати в їжу.
   
   Наостанок, якщо ви вирішили заночувати в лісі, і зненацька почався сильний снігопад, не полінуйтеся поставити собі будильник, щоб щогодини просипатися й змітати сніг з даху, уникнувши тим самим засипання й завалювання намету.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 4 | Перегляди: 7749 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Безпечна експлуатація канатних доріг
Безпека користування канатними дорогами залежить від правильності проектування, встановлення й експлуатації підйомників. Канатні дороги підрозділяються на наземні й повітряні. До наземних ставляться буксировочні підйомники. А до повітряних – крісельні, гондольні й кабінні. Вибір місця для підйомника залежить від його призначення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5288 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Лавинна безпека в гірськолижних центрах
Лавинна служба зобов'язана здійснювати практичну діяльність по забезпеченню безпеки в тих районах, де погроза сходу лавин створює об'єктивну небезпеку, як для туристів, так і для працівників даного району. Безпосередньо на місцях лавинна служба зобов'язана:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4454 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Обладнання гірськолижних трас
Поряд із захисними огородженнями, гірськолижні траси й схили повинні мати вказівні й попереджуючі знаки, інформаційні щити й т.п. За допомогою схем туристи повинні легко орієнтуватися в даному районі, швидко виходити на траси різної складності, знати місця розташування рятувальних служб, підйомників, кафе, готелів, туалету.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4405 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Вимоги безпеки на гірськолижних трасах
На сьогоднішній день, коли гірськолижний туризм поступово стає масовим явищем, проблема забезпечення безпеки на схилах набуває особливого значення. Порушення встановлених практикою норм користування трасами, в остаточному підсумку, неодмінно відіб'ється на збільшенні травматизму, обумовленого специфікою гірськолижного спорту.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5164 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Безпека сплаву на байдарці
Заходи безпеки при сплаві на байдарці залежать від категорії маршруту. Маршрутів простих, без категорії (такі що не мають класифікації по складності у спортсменів) більшість. У середній смузі європейської частини Росії, де немає гір і виходу кам'янистих порід, інших маршрутів ви й не зустрінете.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4579 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020