укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Якщо машина опинилася у воді 
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження 
Ответы на вопросы по информационной безопасности 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ ОФИС- МЕНЕДЖЕРА 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Сто факторів благонадійності персоналу 
СКУД, види пристроїв, що загороджують 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Акції-це завжди шахрайство!!! 
Перевірка кандидата. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Відеоспостережен   Какое   ответственность   практикум   безпек?   хімічні   защищать   Организация   першої   рейдерство   формы   агресЅ?   плейфер   агресі?   Захист  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Активний відпочинок
Безпека сплаву на байдарці
Заходи безпеки при сплаві на байдарці залежать від категорії маршруту. Маршрутів простих, без категорії (такі що не мають класифікації по складності у спортсменів) більшість. У середній смузі європейської частини Росії, де немає гір і виходу кам'янистих порід, інших маршрутів ви й не зустрінете.   
   Основними засобами забезпечення індивідуальної безпеки в байдаркових походах є рятувальний жилет і каска. Крім того, корисними бувають ємності непотоплюваності.
   
   Заходи безпеки при сплаві на байдарці залежать від категорії маршруту. Маршрутів простих, без категорії (такі що не мають класифікації по складності у спортсменів) більшість. У середній смузі європейської частини Росії, де немає гір і виходу кам'янистих порід, інших маршрутів ви й не зустрінете. У таких походах додаткового спорядження, що забезпечує безпеку, практично не потрібно. Усі вимоги до учасників - гарна фізична форма й уміння плавати. Новачки, що не вміють плавати, на воді обов'язково повинні бути в рятувальних жилетах. Сплавляючись навесні або восени, коли температура води менше + 15°С, треба класти на сидіння пінополіуретанові килимки або гермомешки з м'якими речами, оскільки ймовірність застудитися досить велика. Гермомешками в простих по складності походах можна й не користуватися. Однак ні від несподіваного проколу про корч, ні від дощу ніхто не застрахований, тому краще впаковувати речі хоча б у щільні поліетиленові мішки. Мішки треба вкладати один в інший інакше одна маленька дірочка поставить хрест на всіх ваших стараннях. Зав'язуючи гермомешки, потрібно зібрати верхню частину, що залишлася порожньою, мішка в джгут, перегнути кінець, направивши його вниз і перев'язати обидві частини джгута трохи нижче місця перегину мотузочкою або скотчем. Виходить таке ж коліно, як у водопровідній раковині, тільки для повітря. Навіть якщо перев'язати не дуже туго, вода не просочиться в мішок. Мішки треба зав'язувати, залишаючи в них небагато повітря, тоді вам не потрібно буде поринати за ними на дно, якщо ви раптом перевернетеся. Сірники, батарейки й інші життєво необхідні речі краще запаяти в поліетиленові капсули й розпаковувати їх у міру потреби.
   
   Незайвим буде оснастити вашу каркасну байдарку ємностями непотоплюваності. Це можуть бути спеціальні ємності, камери від старих м'ячів або пластикові пляшки. Помістити ємності треба в ніс і корму, добре закріпивши їх. Тоді ваша байдарка не піде до дна, навіть якщо її до країв заллє водою. Обсяг ємностей у літрах повинен приблизно дорівнює неспорядженій вазі вашої байдарки в кілограмах. Каркасно-надувних байдарок це не стосується - у них ємностями непотоплюваності служать надувні частини.
   
   Сплавляючись по бурхливих ріках з порогами, треба надягати рятувальний жилет і каску. Жилет повинен бути збалансований так, щоб його обсяг на грудях був не менше обсягу на спині, такий жилет дозволить потерпілому дихати навіть при втраті свідомості й не буде перевертати його обличчем у воду. Каска повинна бути спеціальною, водною, підійде хокейна. Будівельні каски не підходять, тому що не захищають скроні від ударів о камені - самий імовірний вид травми при перекиданні байдарки. При проходженні порогів турист повинен бути взутий у кеди або кросівки, адже дно являє собою накопичення каменів, іноді гострих. Поки ви будете борсатися у воді в пошуках підходящої опори, ваш човен, що перевернувся, спливе в наступний поріг.
   
   На маршрутах складніше другої категорії пороги зустрічаються на шляху дуже часто й тягнуться іноді на кілька кілометрів. Тут оверкіль - нормальне явище.
   
   Наприкінці великих повноводних порогів можуть бути так звані "бочки": струмінь води йде на дно, а по поверхню йде зустрічний потік води, утворюючи горизонтальний вир. Людину в рятувальному жилеті може крутити в такій "пральній машині" нескінченно. Потік буде тягти його на дно, а рятувальний жилет наверх. Тому, застрягши в "бочці", треба звільнитися від рятувального жилету й, піддавшись плину, пропливти до кінця виру. На цей випадок рекомендується мати на поясі ніж у піхвах, щоб швидко обрізати нижні стропи жилету.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4573 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Безпечна експлуатація канатних доріг
Безпека користування канатними дорогами залежить від правильності проектування, встановлення й експлуатації підйомників. Канатні дороги підрозділяються на наземні й повітряні. До наземних ставляться буксировочні підйомники. А до повітряних – крісельні, гондольні й кабінні. Вибір місця для підйомника залежить від його призначення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5282 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Безпека на лижних маршрутах
Про що, насамперед, слід думати взимку, як про головне джерело небезпеки? Звичайно, про мороз і холод. І тому, щоб уникнути обмороження шкіри й кінцівок, заздалегідь продумайте свій зовнішній вигляд і екіпірування.

Автор: donlegion.com |Відгуки:4 | Перегляди:7733 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Обладнання гірськолижних трас
Поряд із захисними огородженнями, гірськолижні траси й схили повинні мати вказівні й попереджуючі знаки, інформаційні щити й т.п. За допомогою схем туристи повинні легко орієнтуватися в даному районі, швидко виходити на траси різної складності, знати місця розташування рятувальних служб, підйомників, кафе, готелів, туалету.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4396 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Лавинна безпека в гірськолижних центрах
Лавинна служба зобов'язана здійснювати практичну діяльність по забезпеченню безпеки в тих районах, де погроза сходу лавин створює об'єктивну небезпеку, як для туристів, так і для працівників даного району. Безпосередньо на місцях лавинна служба зобов'язана:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4447 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Вимоги безпеки на гірськолижних трасах
На сьогоднішній день, коли гірськолижний туризм поступово стає масовим явищем, проблема забезпечення безпеки на схилах набуває особливого значення. Порушення встановлених практикою норм користування трасами, в остаточному підсумку, неодмінно відіб'ється на збільшенні травматизму, обумовленого специфікою гірськолижного спорту.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5160 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020