укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду 
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа. 
Що несуть співробітники в останній робочий день? 
ИНСТРУКЦИЯ по электробезопасности 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека. 
Промислове шпигунство. Білі комірці. 
Шахрайство в бізнесі, частина 2 
Захисти себе від пожежі 
Инструкция по пожарной безопасности 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
СУБД   керуванн?   автомобі   нарушением   СКУД   охорони   нформационная   безопасность   уровни   обеспечения   наркотики   электрохозяйства,   напа   службе   состояние   Особенности   кому  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дикий відпочинок
Безпека на привалі
У попередньому розділі ми докладно розповідали про вибір місця привалу, про бівуачні роботи, але без дотримання правил безпеки, за які повинна відповідати окрема людина (звичайно це інструктор або його перший заступник) відпочинок не буде таким приємним і бажаним.   Насамперед, слід пам'ятати, що керівник приймає всі рішення, пов'язані з розбивкою привалу, розведенням багаття, забезпеченням харчування й користуванням усім похідним начинням (сокирами, ножами, пилками). Усі прояви самодіяльності заборонені й несуть за собою не самі приємні наслідки, аж до виключення учасника із групи мандрівників.
   
   Розведенням багаття на привалі займається одна людина й повинна використовувати його тільки по призначенню. Інші туристи можуть допомогти лише в забезпеченні табору дровами. Строго забороняється використовувати багаття як сушарку для промоклих речей або підходящого місця для утилізації побутових відходів (пластику, скла, інших вибухонебезпечних матеріалів).
   
   Безпека при готуванні й споживанні їжі повинна також забезпечувати відповідальна людина. Продукти для готування їжі повинні бути свіжими, екологічно чистими, не модифікован, що пройшли попередню санитарну перевірку. Після кожного приймання їжі, особливо в літню пору, посуд слід ретельно промити й скласти в ізольоване від комах і гризунів місце, наприклад, у поліетиленовий пакет. Забороняється збір незнайомих ягід і грибів, лов риби з водойми, у чистоті якої ви не впевнені. Відповідальність за безпеку вашого власного організму в цьому випадку несете тільки ви.
   
   Те ж саме стосується й спілкування з малознайомими тваринами, тому що навіть самі милі й на перший погляд невинні звіри, можуть хворіти на сказ або бути отрутними.
   
   Важливий момент - змії. Щоб уникнути контакту з безхребетним, не ходіть без взуття по лісах і полях. Використовуйте, по можливості, високе шкіряне взуття. Наступайте обережно, дивиться під ноги, а краще прокладайте собі шлях за допомогою довгого ціпка.
   
   Обов'язково використовуйте головний убір і захисні від кліщів засобу. Кліщ - є рознощиком дуже небезпечної хвороби, кліщового енцефаліту, що приводить до летального результату.
   
   На закінчення кілька слів про купання. Не думайте, що кожна водойма забезпечена безпечним спуском і місцем для купання. Навіть якщо на вигляд здається, що вода чиста й купатися можна, не поспішайте з розбігу поринати дельфіном, розсікаючи хвилі. Подумайте про склад і характер дна, яке може бути далеко не піщаним, а мулистим і кам'янистим. Навіщо додаткові травми й забиття?
   
   І, нарешті, безпека визначається не тільки виконанням усіх правил і прохань керівника групи, але й адекватною поведінкою, взаємоповагою протягом усього маршруту. Це буде заставою успішного, а головне, приємного відпочинку, що запам'ятовується на весь рік.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3388 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Екстремальний "дикий" відпочинок у Криму
Мешканці кримських лісів неагресивні. Найбільший хижак на півострові - дикий кабан. Раптова зустріч із ним може становити серйозну небезпеку: якщо тварину розлютити, рятуватися прийдеться на найближчім дереві.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3627 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок
Экзаменационные билеты для проверки знаний по вопросам общего курса охраны труда должностных лиц и специалистов ООО «Бабл-гумс»
Экзаменационные билеты

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:17126 | 22/10/2011 Документи для роботи - Охорона праці
Договор на оказание гостиничных услуг
Исполнитель обязуется по заявке Заказчика оказать услуги, указанные в п. 1.2 настоящего Договора, а Заказчик обязуется оплатить эти услуги.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2083 | 05/12/2014 Безпека туризму та відпочинку - Документи для туристичного бізнесу
Квартира - Небезпечна зона
На жаль, але наше життя повне небезпек. Ми живемо у світі погроз! Одні з них у всіх «на слуху», а про інших зазвичай ніхто не замислюється. Безумовно, ризику постраждати від терористичного акту, стихійного лиха або навіть банального злочину піддається кожний з нас.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4463 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Договір охорони ботаничного саду
"Виконавець" у денний і нічний час, відповідно до затвердженої «Замовником» «Інструкції з виконання служби» (додаток №2), здійснює охорону території, зданих під охорону помешкань, матеріальних цінностей, від спроб розкрадання, розбійного нападу, навмисного знищення і проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Забезпечення самотужки правопорядку на території "Замовника"

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3762 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори
домофо? Симплекс NVC-HC520ZL видеовво? «Кристалл-3» Falcon Eye объектив аудиопанель Монито черно-белая CNB-D1310P DPV Квадратор Интеграл CA-64 черепаха видеопанель -2 мультиплексо башн 4.1 плат? Бескорпусные Купол замки Тира? датчики башня Commax Купо?
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011