укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Особливості вибору протипожежних конструкцій 
Компоненти біометричних систем. Сканування форми руки 
Методи ділової розвідки 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Билеты для зачета по правилам пожарной безопасности 
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на транспорты 
Должностная инструкция директора (генерального директора, управляющего) предприятия  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
труда   работника   самооборон   противопожарного   Лабораторный   агресі?   таке   оборудования,   Виды   Практическая   ЭКСПЛУАТАЦИИ   информации   Черкасов   действий,   техническая  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дикий відпочинок
Безпека на привалі
У попередньому розділі ми докладно розповідали про вибір місця привалу, про бівуачні роботи, але без дотримання правил безпеки, за які повинна відповідати окрема людина (звичайно це інструктор або його перший заступник) відпочинок не буде таким приємним і бажаним.   Насамперед, слід пам'ятати, що керівник приймає всі рішення, пов'язані з розбивкою привалу, розведенням багаття, забезпеченням харчування й користуванням усім похідним начинням (сокирами, ножами, пилками). Усі прояви самодіяльності заборонені й несуть за собою не самі приємні наслідки, аж до виключення учасника із групи мандрівників.
   
   Розведенням багаття на привалі займається одна людина й повинна використовувати його тільки по призначенню. Інші туристи можуть допомогти лише в забезпеченні табору дровами. Строго забороняється використовувати багаття як сушарку для промоклих речей або підходящого місця для утилізації побутових відходів (пластику, скла, інших вибухонебезпечних матеріалів).
   
   Безпека при готуванні й споживанні їжі повинна також забезпечувати відповідальна людина. Продукти для готування їжі повинні бути свіжими, екологічно чистими, не модифікован, що пройшли попередню санитарну перевірку. Після кожного приймання їжі, особливо в літню пору, посуд слід ретельно промити й скласти в ізольоване від комах і гризунів місце, наприклад, у поліетиленовий пакет. Забороняється збір незнайомих ягід і грибів, лов риби з водойми, у чистоті якої ви не впевнені. Відповідальність за безпеку вашого власного організму в цьому випадку несете тільки ви.
   
   Те ж саме стосується й спілкування з малознайомими тваринами, тому що навіть самі милі й на перший погляд невинні звіри, можуть хворіти на сказ або бути отрутними.
   
   Важливий момент - змії. Щоб уникнути контакту з безхребетним, не ходіть без взуття по лісах і полях. Використовуйте, по можливості, високе шкіряне взуття. Наступайте обережно, дивиться під ноги, а краще прокладайте собі шлях за допомогою довгого ціпка.
   
   Обов'язково використовуйте головний убір і захисні від кліщів засобу. Кліщ - є рознощиком дуже небезпечної хвороби, кліщового енцефаліту, що приводить до летального результату.
   
   На закінчення кілька слів про купання. Не думайте, що кожна водойма забезпечена безпечним спуском і місцем для купання. Навіть якщо на вигляд здається, що вода чиста й купатися можна, не поспішайте з розбігу поринати дельфіном, розсікаючи хвилі. Подумайте про склад і характер дна, яке може бути далеко не піщаним, а мулистим і кам'янистим. Навіщо додаткові травми й забиття?
   
   І, нарешті, безпека визначається не тільки виконанням усіх правил і прохань керівника групи, але й адекватною поведінкою, взаємоповагою протягом усього маршруту. Це буде заставою успішного, а головне, приємного відпочинку, що запам'ятовується на весь рік.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3859 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Екстремальний "дикий" відпочинок у Криму
Мешканці кримських лісів неагресивні. Найбільший хижак на півострові - дикий кабан. Раптова зустріч із ним може становити серйозну небезпеку: якщо тварину розлютити, рятуватися прийдеться на найближчім дереві.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4103 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №3

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3206 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Обережно рейдери. Захист від захоплення підприємств
Сучасні пірати захоплюють чужу нерухомість без огляду на закон. Їх називають рейдерами, і вони стали важливою частиною сучасності. Рейдери роблять гроші на захопленні чужої власності. Вони приходять раптово, залишаючи за собою зруйновані підприємства, розорений бізнес і величезні збитки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6192 | 29/05/2011 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Инструкция по оказанию первой помощи при несчастных случаях.
При тяжелых случаях возможны судороги и потеря сознания. В таком состоянии потерпевшему необходимо обеспечить свободный доступ свежего воздуха, расстегнуть одежду, затрудняющую дыхание, а при потере сознания вызвать врача. Необходимо знать, что потеря сознания наступает вследствие внезапного оттока крови от головы.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:63203 | 22/10/2011 Документи для роботи - Охорона праці
Реферат на тему «Электронная цифровая подпись».
В настоящее время многие предприятия используют те или иные методы безбумажной обработки и обмена документами. Использование подобных систем позволяет значительно сократить время, затрачиваемое на оформление сделки и обмен документацией, усовершенствовать и удешевить процедуру подготовки, доставки, учета и хранения документов, построить корпоративную систему обмена документами.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:15440 | 11/02/2012 Захист інформації - Техничний захист інформації
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011