укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Обладнання гірськолижних трас 
Як розпізнати підроблений документ 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Экзаменационные билеты для проверки знаний по вопросам общего курса охраны труда должностных лиц и специалистов ООО «Бабл-гумс» 
Крадіжки, чинені співробітниками 
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Внутрішні погрози. 
Як вижити за кермом? Новітні засоби безпеки 
Перечень вопросов для проверки знаний по вопросам охраны труда должностных лиц и специалистов  
Договор охраны объекта 
Діти без наркотиків. Посібник для батьків 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
состав?ет?   напа?   безопасности   Delta   билеты   напад   видеонаблюдения   Захист   технического   бухгалтер   инструкция   дсту   відео   М.М.   быть  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дикий відпочинок
Безпека на привалі
У попередньому розділі ми докладно розповідали про вибір місця привалу, про бівуачні роботи, але без дотримання правил безпеки, за які повинна відповідати окрема людина (звичайно це інструктор або його перший заступник) відпочинок не буде таким приємним і бажаним.   Насамперед, слід пам'ятати, що керівник приймає всі рішення, пов'язані з розбивкою привалу, розведенням багаття, забезпеченням харчування й користуванням усім похідним начинням (сокирами, ножами, пилками). Усі прояви самодіяльності заборонені й несуть за собою не самі приємні наслідки, аж до виключення учасника із групи мандрівників.
   
   Розведенням багаття на привалі займається одна людина й повинна використовувати його тільки по призначенню. Інші туристи можуть допомогти лише в забезпеченні табору дровами. Строго забороняється використовувати багаття як сушарку для промоклих речей або підходящого місця для утилізації побутових відходів (пластику, скла, інших вибухонебезпечних матеріалів).
   
   Безпека при готуванні й споживанні їжі повинна також забезпечувати відповідальна людина. Продукти для готування їжі повинні бути свіжими, екологічно чистими, не модифікован, що пройшли попередню санитарну перевірку. Після кожного приймання їжі, особливо в літню пору, посуд слід ретельно промити й скласти в ізольоване від комах і гризунів місце, наприклад, у поліетиленовий пакет. Забороняється збір незнайомих ягід і грибів, лов риби з водойми, у чистоті якої ви не впевнені. Відповідальність за безпеку вашого власного організму в цьому випадку несете тільки ви.
   
   Те ж саме стосується й спілкування з малознайомими тваринами, тому що навіть самі милі й на перший погляд невинні звіри, можуть хворіти на сказ або бути отрутними.
   
   Важливий момент - змії. Щоб уникнути контакту з безхребетним, не ходіть без взуття по лісах і полях. Використовуйте, по можливості, високе шкіряне взуття. Наступайте обережно, дивиться під ноги, а краще прокладайте собі шлях за допомогою довгого ціпка.
   
   Обов'язково використовуйте головний убір і захисні від кліщів засобу. Кліщ - є рознощиком дуже небезпечної хвороби, кліщового енцефаліту, що приводить до летального результату.
   
   На закінчення кілька слів про купання. Не думайте, що кожна водойма забезпечена безпечним спуском і місцем для купання. Навіть якщо на вигляд здається, що вода чиста й купатися можна, не поспішайте з розбігу поринати дельфіном, розсікаючи хвилі. Подумайте про склад і характер дна, яке може бути далеко не піщаним, а мулистим і кам'янистим. Навіщо додаткові травми й забиття?
   
   І, нарешті, безпека визначається не тільки виконанням усіх правил і прохань керівника групи, але й адекватною поведінкою, взаємоповагою протягом усього маршруту. Це буде заставою успішного, а головне, приємного відпочинку, що запам'ятовується на весь рік.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4148 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Екстремальний "дикий" відпочинок у Криму
Мешканці кримських лісів неагресивні. Найбільший хижак на півострові - дикий кабан. Раптова зустріч із ним може становити серйозну небезпеку: якщо тварину розлютити, рятуватися прийдеться на найближчім дереві.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4403 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини
В Україні 80% усіх втрат фірми припадає на крадіжки, чинені персоналом і клієнтами. При цьому 97% таких крадіжок залишаються нерозкритими.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5986 | 05/06/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті (далі - Правила) поширюються на суб'єктів господарювання, які організовують або виконують роботи на висоті, у тому числі верхолазні роботи

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6369 | 14/01/2012 Документи для роботи - Правила
Реферат На тему: «Кража личной информации» По дисциплине Информационная безопасность
Кража личной информации - незамысловатое преступление. Небольшое количество данных личного характера позволяют преступникам открывать кредитные карты, за которые потом расплачиваться будете Вы.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:8212 | 11/02/2012 Захист інформації - Безпека та інтернет
Можливості системи контролю доступу
Для чого використовують систему контролю доступу? Відповідь очевидна: для підвищення рівня безпеки на підприємстві, для ведення обліку і контролю робочого часу, для підвищення трудової дисципліни, для запобігання проникнення на об'єкт сторонніх осіб. Усе це так, однак на цьому можливості системи контролю доступу не вичерпуються.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4942 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020