укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки 
Положение о защите конфиденциальной информации на предприятии 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Инструкция для директора при проверке 
Детектор брехні – чи законні перевірки на чесність? 
Сучасні сейфи 
Використання поліграфа(детектора брехні) у банківській сфері  
Служба персоналу і її шахрайства 
ФСТЭК, ФСБ, МЧС, МВД, Классификация сфер ответственности в рамках защиты объектов информации. 
ДОГОВОР ПОДРЯДА, установка видеонаблюдения 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
курс   мороз   какие   життя   ДОГОВОР   боротьби   автомоб°?   Изд-во   наданню   зако?   конфіденційної   Характеристика   статус,   сховані   техническая  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дикий відпочинок
Екстремальний "дикий" відпочинок у Криму
Мешканці кримських лісів неагресивні. Найбільший хижак на півострові - дикий кабан. Раптова зустріч із ним може становити серйозну небезпеку: якщо тварину розлютити, рятуватися прийдеться на найближчім дереві.   
   Крим називають "музеєм природи", "чарівним краєм", "копією прадавнього раю". Чудесний куточок землі, омиваний Чорним і Азовським морями, вабить до себе мандрівників, зачарованих красою його гір, долин, міст, палаців і парків. Одні воліють пройти пішки по дивному півострову, любуючись різноманітністю ландшафтів. Інші - велофанати - упевнені, що невід'ємними атрибутами повноцінного відпочинку є "сонце на спицях, синявий над головою". Треті вважають, що "краще гір можуть бути тільки гори", а четверті прагнуть, будь-що-будь розгадати таємниці морських глибин... Відправляючись у подорож, слід запам'ятати кілька простих правил, щоб ваш відпочинок не був затьмарений неприємною подією.
   
   Відпочиваючому на замітку
   
   Правило перше: безпека
   
   Мешканці кримських лісів неагресивні. Найбільший хижак на півострові - дикий кабан. Раптова зустріч із ним може становити серйозну небезпеку: якщо тварину розлютити, рятуватися прийдеться на найближчім дереві.
   
   У тутешніх лісах немає отрутних змій, зате зустрічаються шкідливі комахи. Великі неприємності можуть принести укуси каракурта, тарантула, скорпіона. На місце укусу потрібно якнайшвидше накласти пов'язку, попередньо намочивши її в міцному розчині марганцівки (обов'язково беріть із собою аптечку!). До приїзду лікаря забезпечте потерпілому спокій, тепло й рясне питво.
   
   Одяг для походів у гори й ліс повинен бути зручним, легким, щільним, таким що не залишає, по можливості, відкритих ділянок шкіри. Не зневажайте головними уборами - так ви убезпечите себе від нападу кліщів. Ночуючи в наметі, ретельно перевіряйте, чи не забралися до вас непрошені відвідувачі, вхід защібайте.
   
   У морських водах не доставить задоволення зустріч із великою медузою. Більш серйозну небезпеку представляють отрутна риба скорпена й скат-хвостокол.
   
   Деякі кримські рослини можуть викликати отруєння, опіки, алергійні реакції. Так, наприклад, яскраві плоди тису ягідного можуть стати причиною трагедії - усі частини рослини дуже отрутні. Листи й ефектні квіти ясенця ( неопалимої купини) викликають найсильніші опіки. Отрутні олеандр, самшит, конвалія. Не рвіть, а тим більше не беріть у рот дикі рослини - і вам спокійніше, і природа ціліше.
   
   Правило друге: охорона природи
   
   У Криму перша охоронювана державою територія з'явилася в 1923 р., коли був створений Кримський державний заповідник. Охороні підлягають лісові ландшафти гірського Криму. Завданням заповідника є збереження рідких видів тварин і рослин. Його філія - Лебедячі острови - служить місцем гніздування тисяч лебедів і чайок. Це справжнє царство птахів.
   
   Усього на території Криму розташовано 6 заповідників: Кримський, Ялтинський, Мис Мартьян, Кара-Дагський, Казантипський і Опукський. Крім заповідників, організовано 75 пам'ятників природи, 35 заказників, 9 заповідних урочищ, 30 пам'ятників садово-паркового мистецтва.
   
   Перебування на заповідних територіях строго регламентоване. Відвідування їх можливе тільки при наявності відповідного дозволу або в складі організованої екскурсії. Самовільне перебування на охоронюваних землях півострова карає штрафом.
   
   Правило третє: передбачливість
   
   Настійно рекомендується виходити в гори тільки з досвідченим провідником. Ніколи не відправляйтеся в похід без великомасштабної карти або схеми району, компаса й засобів зв'язку (стільникового телефону, рації).
   
   Взуття повинне бути зручним, з неслизькою підошвою, ніяких каблуків, пляжних тапочок і босоніжок. Будьте особливо уважні на складних ділянках шляху - скельних виступах, осипах, крутих схилах. Уникайте виходити в гори в дощову погоду. Вибирайте второвані тропи. Не маючи досвіду й спорядження, не варто скоряти вершини, спускатися в печери і т.д.
   
   Збираючись у серйозний похід у гори, ви зобов'язані повідомити про строки його проведення й маршрут в Контрольно-рятувальну службу:
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4075 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Безпека на привалі
У попередньому розділі ми докладно розповідали про вибір місця привалу, про бівуачні роботи, але без дотримання правил безпеки, за які повинна відповідати окрема людина (звичайно це інструктор або його перший заступник) відпочинок не буде таким приємним і бажаним.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3846 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Дикий відпочинок
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №3

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3153 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Шахрайство в бізнесі, частина 2
Об'єктом шахрайства в принципі може виявитися будь-яка людина. Але найбільша ймовірність таким виявитися в того, хто, по-перше, як і шахрай, праг би швидко й без витрат звичайних трудових зусиль збагатитися. У цьому пункті багато жертв за мотивами тотожні самим шахраям.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4262 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации»
Учитывая известный афоризм "цель оправдывает средства", зададим вопрос: какие цели преследует злоумышленник, осуществляя несанкционированный доступ к источникам конфиденциальной информации? В новых рыночно конкурентных условиях возникает масса проблем, связанных не только с обеспечением сохранности предпринимательской (коммерческой) информации, как вида интеллектуальной собственности, но и физических и юридических лиц, их имущественной собственности и личной безопасности.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6455 | 11/02/2012 Захист інформації - Безпека та інтернет
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на вулиці, у гаражі, на дачі
ПОЖЕЖА В СУСІДНЬОМУ БУДИНКУ
   ПОЖЕЖА У ДВОРІ
   ДІТИ ПАЛЯТЬ БАГАТТЯ НА БУДМАЙДАНЧИКЕ

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5583 | 29/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011