укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Інструкції
Будівництво та протипожежна безпека
Поведінка при пожежі
Системи протипожежної безпеки
Системи безпеки
Должностная инструкция главного бухгалтера 
Реферат На тему: «Спам» По дисциплине Информационная безопасность 
Поради при виборі сейфа 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 5 
Що таке кадрова безпека компанії 
Крадіжка на підприємстві і перевірка на поліграфі: особливості залучення до матеріальної відповідальності працівника в Україні 
Положение о работе уполномоченных трудового коллектива по вопросам охраны труда. 
Як дурять туристів у Єгипті 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 7 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
разглашение   БОТАНІЧНИЙ   вірус   купольні   НПАОП   Какое   ПАСПОРТИ   вентил   варта   М.М.   cipher   ответственность   крадіжок   инструктажей   особиста  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Поведінка при пожежі
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на вулиці, у гаражі, на дачі
ПОЖЕЖА В СУСІДНЬОМУ БУДИНКУ
   ПОЖЕЖА У ДВОРІ
   ДІТИ ПАЛЯТЬ БАГАТТЯ НА БУДМАЙДАНЧИКЕ   ПОЖЕЖА В СУСІДНЬОМУ БУДИНКУ
   
   ВАШІ ДІЇ
   * Повідомите в пожежну охорону й у міліцію, сповістіть сусідів і разом з ними вийдіть до місця пожежі, захопивши із собою аптечку й підручні засоби для гасіння (вогнегасник, лопату, цебро й т.п.), ковдру або брезент.
   * Не витрачайте час на виявлення вогнища пожежі і його гасіння. Пам’ятайте: головне — це врятувати людей.
   * Допоможіть мешканцям вибратися з палаючого будинку. При порятунку людей, що вистрибують через вікна, зберіть 6 — 8 людей (краще чоловіків), розгорніть велику міцну ковдру, міцно візьміться за краї й підійдіть до стіни будинку. По вашій команді, людина, що рятується повинна стрибнути вниз. Застосовуйте цей спосіб тільки при порятунку людей з поверхів не вище шостого, тому що інакше вони можуть серйозно травмуватися. Переконуйте людей, щоб вони не спускалися з вікон і балконів самостійно, це небезпечно. Надайте потерпілим першу допомогу, викличте "Швидку допомогу"; не підпускайте до вогню дітей.
   * Почувши крики про допомогу із квартир, ламайте дверей, виводьте людей, постарайтеся не допускати поширення вогню. Повідомте прибулі пожежні про можливу наявність людей у відрізаних вогнем квартирах на верхніх поверхах. Організуйте спостереження за вікнами й балконами палаючого будинку. Побачивши в будинку людей, негайно сповістіть про це пожежним.
   * Після ліквідації пожежі при необхідності необхідно розмістити постраждалих людей по квартирах і надати їм посильну допомогу.
   
   ПОЖЕЖА У ДВОРІ
   Не запалюйте у дворі багаття для спалювання старих меблів, тари, сміття листів, що обпали, тополиноro пуху. При неможливості вивозу сміття спалюйте його на спеціально підготовленому місці: відкритому, очищеному від трави, приготувавши вогнегасники, пісок, поливальні шланги.
   
   ВАШІ ДІЇ
   * Негайно подзвоніть в пожежну охорону й у міліцію, повідомте про те що трапилося. Разом із сусідами постарайтеся локалізувати вогнище пожежі, не дати вогню перекинутися на дерев'яні будівлі й автомобілі. При відсутності власників автомобілів перемістіть машини, якщо можливо, на безпечну відстань і поливайте їх для охолодження водою, щоб уникнути вибуху баків з пальним.
   * Використовуйте для гасіння поливальні шланги, цебра з водою, пісок, вогнегасники, але пам’ятайте, що поливати водою палаюче вугілля й горючі рідини неефективно. Відведіть від вогню дітей, не забувайте й про свою безпеку.
   * Звільніть внутрідвірські шляхи для проїзду пожежних машин, не допускайте виникнення паніки. Попросіть мешканців закрити вікна й кватирки, забрати білизну з балконів. Після ліквідації пожежі разом із сусідами очистіть й упорядкуйте територію.
   
   ДІТИ ПАЛЯТЬ БАГАТТЯ НА БУДМАЙДАНЧИКЕ
   
   ВАШІ ДІЇ
   * Негайно викличте пожежну охорону й міліцію.
   * За допомогою сусідів і перехожих затримайте дітей до прибуття співробітників міліції або батьків. Загасите багаття за допомогою підручних засобів. Будьте обережні! У багатті або поруч із ним можуть перебувати легкозаймисті або вибухонебезпечні предмети (фарба, аерозоль, аерозольні балончики, бензин, вибухові речовини й т.п.).
   * При виявленні підозрілих предметів, які можуть вибухнути, негайно відведіть людей на безпечну відстань і нікого не підпускайте до багаття; повідомте про свої підозри пожежним і міліції.
   
   ЛЮДИНА ГОРИТЬ
   Найбільше часто це трапляється на кухні при необережному поводженні з вогнем і в автоаваріях, але можливо в будь-якій самій несподіваній ситуації.
   Пам’ятайте: на кухні не можна перебувати в одязі із синтетичних матеріалів (нейлону, капрону й ін.).
   
   ВАШІ ДІЇ
   * Якщо на людині горить одяг, треба якнайшвидше погасити вогонь. А зробити це досить важко, тому що від болю людина втрачає контроль над собою й починає метатися, роздмухуючи тим самим полум'я. Першою справою палаючу людину треба зупинити будь-яким способом. На одніх діє грізний окрик: " Стій!", на інших - ривок за руку, а третім доводиться ставити підніжку.
   * одяг, що запалився, зірвіть або погасіть, заливаючи водою, а взимку закидаючи снігом. При відсутності під рукою води накиньте на постраждалого будь-який одяг або щільну тканину, не закриваючи йому голову, щоб він не одержав опіку дихальних шляхів і не отруївся токсичними продуктами горіння. Але майте на увазі: висока температура впливає на шкіру тим згубніше, чим довше й щільніше притиснут до неї тліючий одяг. Якщо нічого під рукою не виявилося, катайте палаючого по землі, щоб збити полум'я.
   * Згасивши полум'я, винесіть потерпілого на свіже повітря, розірвіть тліючий одяг і зніміть його, намагаючись не ушкодити обпалену поверхню.
   * Накладіть на уражені місця пов'язку з бинта або чистої тканини. При великих опіках загорніть потерпілого в чисте простирадло, терміново викличте "Швидку" або
   доставте його в найближчий лікувальний заклад на носилках.
   * Якщо немає блювоти, давайте йому рясне питво. Для зменшення болю дайте таблетку анальгіну, баралгіну або аспірину.
   * Запам'ятаєте: при опіках першого ступеня (коли шкіра тільки почервоніла) для зменшення болю й попередження набряку тканин застосовують холодну воду, лід, сніг протягом десяти хвилин, потім змазують уражену ділянку горілкою або одеколоном, але пов'язку не накладають. Кілька разів на день обробляють аерозолями або наносять тонким шаром сінтоміцинову мазь, які завжди повинні бути під рукою у вашій домашній аптечці. При опіках другого ступеня (коли утворилися міхури, причому деякі з них лопнули) обробляти уражені місця горілкою або одеколоном не можна, тому що це викличе сильний біль і печіння. На ділянку опіку накладіть стерильну пов'язку з бинта або пропрасованої тканини. Обпалену шкіру не слід змазувати жиром, зеленкою, марганцівкою. Полегшення це не приносить, а тільки утрудняє лікареві визначення ступені поразки тканин. Добре допомагають примочки із сечі — стародавній і безвідмовний народний засіб.
   * При спробі самоспалення викличте співробітників міліції.
   
   ГОРИТЬ АВТОМОБІЛЬ
   Будьте уважні. Запах бензину або горілої гуми в кабіні, поява диму з-під капота — фактори, що передують загорянню й пожежі.
   Необережне паління в салоні, особливо під час руху;
   коротке замикання бортової електромережі;
   витік палива (мастил) і влучення його на розігріті поверхні двигуна;
   використання факелів для розігріву замерзлого двигуна;
   необережність у поводженні з вогнем при ремонтних роботах;
   зберігання в багажнику пластикових каністр із бензином, що приводить до нагромадження статичної електрики, іскрінню й вибуху;
   сильна деформація автомобіля в результаті аварії.
   
   ВАШІ ДІЇ
   * Негайно повідомте про загоряння в пожежну охорону або попросіть зробити це перехожих або водіїв проїжджаючих машин і разом з ними постарайтеся погасити вогонь.
   * При гасінні пролитого під машиною палива скористайтеся вогнегасником, подаючи піну або порошок у напрямку від краю до центру вогнища.
   * При гасінні загоряння під капотом поступово й обережно відкрийте його — бажано збоку ціпком або монтуванням, тому що при цьому можливий викид полум'я. Скеруйте вогнегасник на вогнище найбільш інтенсивного горіння або накрийте полум'я брезентом, закидайте піском, пухкою землею, снігом, залийте водою. Не приступайте до гасіння, якщо ви в промасленому одязі або ваші руки змочені бензином,— це небезпечно. При неможливості швидко ліквідувати загоряння відійдіть від машини на безпечну відстань — може вибухнути паливний бак. У жодному разі не сідаєте в палаючий автомобіль і не намагайтеся його завести. У радіусі небезпечної зони — не менш 10 м не повинно бути людей.
   * Поливайте водою стоячі поруч автомобілі, щоб вогонь не перекинувся на них, або відкотіть їх убік за допомогою перехожих або водіїв (вручну або на буксирі). Якщо в кабіні палаючого автомобіля перебуває людина, а двері заклинило або вона поранена, то зламайте двері або вибийте скло (монтуванням, каменем, навіть ногами). Витягніть потерпілого з машини, викличте "Швидку" і надайте першу медичну допомогу або відправте його в найближчий медпункт на першій ж зупиненій вами машині, запам'ятавши або записавши її номер.
   * Після ліквідації загоряння повідомте про те, що трапилося, у найближче відділення ДАІ або в міліцію; організуйте охорону машини або місця події; запишіть прізвище й адреси свідків події.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5929 | 29/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа
Ситуація: ПОЖЕЖА В КАБІНІ ЛІФТА
   Ситуація: ПОЖЕЖА В КОМОРІ, ПІДВАЛІ АБО НА ГОРИЩІ БУДИНКУ

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4618 | 28/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа в громадських місцях
Паніка ( несвідомий страх) — це психологічний стан, викликаний загрозливим впливом зовнішніх умов і виражений в почутті гострого страху, що охоплює людину або велику кількість людей, нестримно й неконтрольовано прагнучих уникнути небезпечної ситуації.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:13481 | 28/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа
Ситуація: ПОЖЕЖА НА КУХНІ
   Cитуация: ЗАГОРІВСЯ ТЕЛЕВІЗОР

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6379 | 28/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на транспорты
ПОЖЕЖА В АВТОБУСІ, ТРАМВАЇ АБО ТРОЛЕЙБУСІ
   ПОЖЕЖА У ВАГОНІ МЕТРО

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6596 | 28/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Як поводитися в екстремальних ситуаціях
ПОЖЕЖА В ГАРАЖІ
   ПОЖЕЖА НА ДАЧІ АБО САДОВІЙ ДІЛЯНЦІ

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4624 | 29/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020