укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Безпечне керування
Пасивна безпека
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
Комбінація різних методів біометричної ідентифікації 
Що таке кадрова безпека компанії 
Концепция управления жизненным циклом конфиденциальной информации как основа для защиты информации вне систем хранения данных 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4 
Крадіжка на підприємстві і перевірка на поліграфі: особливості залучення до матеріальної відповідальності працівника в Україні 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ: Монтажник внутренних санитарно-технических систем и оборудования 2-го разряда 
КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, часть 1 
Компоненти біометричних систем. Сканування форми руки 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
быть   последовательность   агрес°?   ТЕХНОЛОГІЇ   проведение   работы   вопросы   інвентаризація   відеосистем   труда   техники   легкую   охране   ответственность   ПАСПОРТИ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Пасивна безпека
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах
Якщо вам треба терміново їхати, а на вулиці сильний дощ, ніч або сліпуче яскраве сонце, те, швидше за все, це вас не зупинить. Але якщо вже ви зважилися на поїздку в таких умовах, тільки одного усвідомлення труднощів майбутньої поїздки недостатньо. Щоб захистити себе, необхідно точно знати, як діяти в кожному конкретному випадку, пов'язаному з недостатньою видимістю.


На видимість можуть впливати наступні фактори:
   погода (дощ, сніг, туман, град, яскраве сонце);
   шляхово-транспортні умови (вантажні автомобілі, автобуси й інші великогабаритні транспортні засоби, невдала організація дорожнього руху, «сліпі» перехрестя, «сліпі» пришляхові ділянки;
   повороти, підйоми, об'єкти поблизу дорогі; кущі, дерева, будинки, що стоять поруч, транспортні засоби і т.д.);
   ваш автомобіль (наклейки на лобовому або задньому склі, бруд на лобовому або задньому склі, дрібнички, що бовтаються на дзеркалі заднього виду, тріщини на склі, фіранки на вікнах, бічна стійка між задньою й передньою дверми, утворює так звану «сліпу» зону, пасажири на задньому й передньому сидінні).
   
   Недостатня й обмежена видимість позбавляє вас можливості бачити об'єкти дорожньої обстановки на досить далекій відстані. Вам важко розібратися в тому, що відбувається навколо. Щоб одержати настільки необхідну в умовах обмеженої видимості інформацію про обстановку на дорозі, доводиться значно підвищити увагу, що вимагає великої напруги.
   
   У такому ж положенні перебувають у цей час і інші учасники дорожнього руху. І кожний з них ( так само, як і ви самі) у будь-який момент може зробити помилку. До цього треба бути готовим.
   
   У тумані відстань до всіх предметів видасться більше, чим є насправді. Тому чим густіше туман, тим більше дистанція.
   
   Автомобіль, габаритні вогні якого ви смутно бачите спереду, може не рухатися, а стояти. Не наближайтеся до нього на великій швидкості. При дуже сильному тумані, перед тим як перемінити смугу руху або повернути, подайте звуковий сигнал. Якщо видимість зовсім погана, а треба їхати, наблизьте очі до лобового скла. Це трохи поліпшить видимість, але, щоправда, підвищить стомлюваність. Рухаючись у тумані, ввімкните не далеке, а близьке світло. Протитуманні фари корисні, якщо вони правильно поставлені й відрегульовані. Світло від них повинно стелитися по дорозі під шаром туману й добре висвітлювати правий край дороги.
   
   Якщо є лінія, що обмежує край проїзної частини, то орієнтуватися в тумані можна по ній. Сильно приймати вправо небезпечно, на узбіччі можуть виявитися автомобілі й люди.
   
   Не намагайтеся проскочити смугу туману в низині місцевості. Саме на цій короткій ділянці можуть бути сховані туманом усякі несподіванки. Туман міняє фарбування всіх кольорів, крім червоного (жовтий видасться червонуватим, зелений — жовтуватим).
   
   Тримайте скло дверей водія й пасажирів опущеними, щоб краще «чути» дорогу.
   
   У дощ не наближайтеся до лідера: бруд, що відкидається колесами його автомобіля, забризкає ваше скло. Якщо вас обганяють, а на дорозі калюжі, заздалегідь ввімкніть очисники скла. Автомобіль, що обганяє, може послати вам у скло порцію води, і ви повністю втратите видимість. Знижуйте швидкість перед калюжами. По-перше, бризи із брудом можуть повністю позбавити вас видимості, по-друге, під водою можуть бути ями. Вода, потрапляючи в гальмові накладки, може значно погіршити ефективність гальмування. Тому, проїхавши через калюжу, кілька разів злегка натисніть на гальмо, щоб просушити накладки. Якщо почалася гроза, то не варто зупинятися поблизу старих розкидистих дерев. При грозі вони часто обламуються й можуть ушкодити кузов машини.
   
   При сильному дощі включайте не тільки габаритні вогні, але й близьке світло. Вибирайте швидкість, відповідну до видимості. Різко не гальмуйте, не змінюйте зненацька смугу руху. Пам’ятайте, що інші бачать вас погано. При поганій видимості від обгонів краще втриматися. Бічне скло краще підняти майже до упору, інакше порція холодної води від зустрічного або автомобіля, що обганяє, може потрапити в обличчя. Звичайно людині це не сподобається, а головне, у цю мить водій втрачає контроль над машиною.
   
   Узимку в автомобілі обов'язково необхідно тримати спеціальне устаткування, призначене для поліпшення умов керування автомобілем при недостатній видимості.
   
   Якщо на лобовому склі вода, включіть склоочисники. Швидкість руху щіток відрегулюйте залежно від кількості води (або снігу), що попадає на скло. Якщо вода замерзає на лобовому склі, утворюючи на ньому кірку льоду, або сніг повністю не видаляється щітками й закриває вам видимість, включіть нагрівач, і тепле повітря розтопить лід. А потім знову включіть склоочисник, який вилучить розтоплений лід, сніг зі скла.
   
   Якщо нагрівач не працює, зупиниться й перевірте, чи всі вікна закриті (якщо ні — закрийте). Потім знову включіть нагрівник. Тепле повітря відігріє скло зсередини, лід або сніг стануть, і тоді можна включати склоочисник.
   
   Під час опадів:
   - не користуйтеся склоомивачем, коли дуже холодно, — при дуже низькій температурі повітря вода буде миттєво замерзати й утворювати нову кірку льоду на лобовому склі;
   - перш ніж включити склоочисник, переконайтеся в тому, що на лобовому склі набралася достатня кількість води або снігу. Інакше щітки будуть скребти по сухому склу й можуть його ушкодити, залишивши подряпини;
   - коли на лобовому склі волога, включіть нагрівач. Причому в холодну погоду включіть подачу теплого повітря, а в сиру, прохолодну, мрячну — прохолодного. Можна відкрити вікна, це теж допоможе висушити скло. Якщо скло сильно запотіло, протріть його насухо ганчіркою, тільки не рукою.
   
   Якщо сонце збоку, а ви їдете по алеї, то затемнені ділянки постійно переміняються яскраво освітленими. Такий «світловий паркан» небезпечний тим, що викликає стомлення очей і робить малопомітними дорожні знаки й дрібні перешкоди на дорозі (ями, камені, сторонні предмети). Якщо у вас є темні окуляри, надягніть їх: вони згладять контраст. Якщо ні, прищультеся й відкиньте голову дещо назад.
   
   Краще уникати руху проти сонця. Якщо це неможливо, вилучите протисонячний козирок вашого автомобіля, надягніть затемнені окуляри, а головне — стежте за чистотою переднього скла. Не пошкодуйте часу на його протирання. Рухаючись спиною до сонця, збільште дистанцію до лідера, тому що яскраве сонце утрудняє правильне й швидке сприйняття стоп-сигналів. Особливої обережності вимагає проїзд світлофорів.
   
   При яскравому світлі сигнали легко переплутати, тому стежте також за діями інших учасників руху.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 11604 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Пасивна безпека

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді.
Автомобільний імобілайзер – пристрій, що позбавляє автомобіль рухливості. Головне завдання імобілайзера — розірвати одну або декілька життєво важливих для роботи машини електричних кіл і в такий спосіб перешкодити викраденню.

Автор: donlegion.com |Відгуки:5 | Перегляди:29435 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Пасивна безпека
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе!
Розглянемо, які методи використовуються для одержання інформації, і звідки зазвичай йде витік інформації. І першою темою для розгляду ми виберемо людей. Люди один із самих надійних джерел інформації. У часи зародження промислового шпигунства, коли технічних засобів ще не було, люди були єдиним джерелом.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4615 | 07/06/2011 Безпека бізнесу - Захист комерційної таємниці
Біометричні замки - плюси й мінуси
Можна купити супернадійні вхідні двері, але вони не захистять ваше майно, якщо замок виявиться ненадійним. От головна причина, по якій до вибору замків варто віднестися з великою увагою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5043 | 03/11/2012 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Положение о работе уполномоченных трудового коллектива по вопросам охраны труда.
Уполномоченные избираются простым большинством голосов на общем собрании коллектива предприятия открытым голосованием из числа опытных и инициативных работников сроком на три года. Уполномоченным не может быть избран работник, который в соответствии с должностными обязанностями, отвечает за организацию безопасных и безвредных условий труда.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:8205 | 25/02/2012 Документи для роботи - Охорона праці
Обережно рейдери. Захист від захоплення підприємств
Сучасні пірати захоплюють чужу нерухомість без огляду на закон. Їх називають рейдерами, і вони стали важливою частиною сучасності. Рейдери роблять гроші на захопленні чужої власності. Вони приходять раптово, залишаючи за собою зруйновані підприємства, розорений бізнес і величезні збитки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6252 | 29/05/2011 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011