укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Вимоги безпеки на гірськолижних трасах 
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат. 
МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ КОМПЬЮТЕРНОЙ ИНФОРМАЦИИ, учебное пособие 
Политика безопасности на предприятии. 
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. 
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ДЛЯ ХОЛОДИЛЬЩИКА РЕЗИНОВЫХ СМЕСЕЙ 
Экзаменационные билеты для проверки знаний по вопросам общего курса охраны труда должностных лиц и специалистов ООО «Бабл-гумс» 
Формат стиску H.264 
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
ИНСТРУКЦИЯ по электробезопасности 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
зброя   безопасность   М.М.   практикум   сертификат   уровни   автомобЅ?   пожежн   Информационн   Інструкція   возмещен   использование   право   життя   А.А.  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шахрайство та крадіжки
Як розпізнати підроблений документ
Сучасний світ наповнений усілякими досягненнями технічного прогресу. Дана обставина істотно полегшило життя різного роду шахраям і авантюристам. «Намалювати» практично будь-який документ зараз не становить особливих проблем для людини знаючої основи роботи із прикладними графічними програмами, а процес виготовлення печатки або штампа не перевищує 15-20 хвилин.    В інтернеті ви можете знайти безліч оголошень про виготовлення потрібного вам документа за помірну суму. Дозволимо собі дати вам кілька порад на тему, як не стати жертвою підроблених документів.
   
   Якщо говорити коротко, то в переважній більшості випадків мова йде про документи, пов'язані з фінансами й матеріальними цінностями. Це, як правило, договори, касові чеки, товарно-транспортні накладні, прибуткові ордери, квитанції, розписки і т.д. Останнім часом частими стали випадки використання підроблених документів при здійсненні угод з нерухомістю, а рейдерські захопленя практично ніколи не обходяться без фальсифікованих документів.
   
   Технології підробки
   
   Печатки й штампи
   
   Сьогодні вже ніхто не вирізує штемпельну продукцію з дерева або гуми. Для її виготовлення користуються трьома основними технологіями: полімерною, лазерною й флеш-технологіїю.
   
   Полімерна технологія виготовлення печаток
   
   Найпоширенішою технологією є полімерна. Суть її полягає в тому, що спеціальний полімер стає твердим під впливом ультрафіолетових променів. Процес виготовлення розділений на кілька етапів:
   
   1. Виготовлення макета негатива печатки в графічному редакторі, наприклад, Corel Draw.
   2. Роздруківка негатива на плівці для лазерних принтерів.
   3. Підготовка блоку.
   4. Засвічення блоку в джерелі ультрафіолету (експозиційна камера).
   5. Промивання кліше печатки в миючому розчині.
   6. «Дубление» кліше під шаром води в експозиційній камері.
   7. Монтаж кліше на оснащення.
   
   Усі ці сім операцій, як правило, займають не більше 10-15 хвилин. Полімерні печатки, незважаючи на їх велику поширеність, найменш захищені від підробок через простоту їх виготовлення, неможливість використання яких-небудь діючих способів захисту й невисокої якості відбитка печатки ( до 600 dpi).
   
   Як підробляють
   
   Злочинці сканують зображення печатки й обрисовують по контуру її зображення в Corel Draw, підбирають шрифти (благо виготовлювачі печаток, як правило, користуються стандартним набором шрифтів), відтворюють елементи графіки, а далі всі ті операції, про яких ми говорили вище.
   
   Як розпізнати
   
   Для цього не обов'язково мати порівняльний мікроскоп або звертатися до експертів-криміналістів. Отскануйте оригінальне зображення печатки й зображення передбачуваної підробки й за допомогою того ж Corel Draw зрівняєте два зображення. Відразу буде видна різниця в товщині друкованих елементів. Це викликане тим, що при виготовленні кліше використовуються полімери різних виробників. Полімери різних виробників по-різному поводять себе при засвіченні. Дрібні елементи печатки (крапки, зірочки й ін.) можуть або взагалі не закріпитися на кліше, або бути набагато більше за рахунок збільшення часу експонування в камері.
   
   Лазерна технологія виготовлення печаток
   
   Наступним по поширеності є спосіб виготовлення за допомогою лазерного гравера. Суть технології в тому, що кліше печатки гравірується на аркушу гуми лазерним гравером. Інформація про зображення передається з комп'ютера безпосередньо на гравер. Ця технологія відрізняється найвищою якістю кінцевого виробу (розподільча здатність до 2500 dpi). Із цієї причини даним методом користуються при виготовленні печаток державних органів і нотаріусів.
   
   Як підробляють
   
   Найпоширеніший спосіб підробки – виготовлення кліше за допомогою полімерної технології. Можливо також звернення до працівників організацій, що займаються виготовленням печаток за даною технологією або флеш-технології, але навіть у цьому випадку підроблений відбиток буде мати відмінності від оригіналу через різницю в глибині випалювання й типу лазера, а у випадку із флеш-технологією занадто чіткий і рівномірний відбиток.
   
   Як розпізнати
   
   Якщо ж підробку робили лазером або по флешлтехнології, то без фахівця тут не обійтися.
   
   Флеш-Технологія виготовлення печаток
   

   Найменш розповсюджений спосіб. Суть технології полягає в спіканні пор мікропористої гуми під впливом світлового пучка (спалаху ксенонової лампи). На відміну від використовуваного в полімерній технології негатива печатки, у цьому випадку використовується позитив печатки. Під впливом світла незахищені тонером ділянки пор закриваються (спікаються), а захищені залишаються відкритими. Кліше просочується чорнилом, яке при натисненні на кліше проступає через пори й залишає відбиток печатки на папері. Особливостями даного способу є висока якість відбитка печатки ( до 2500 dpi) і можливість виготовлення багатобарвних печаток.
   
   Як підробляють
   
   Підробки зустрічаються нечасто через малу поширеність таких печаток і малодоступності встаткування.
   
   Як розпізнати
   
   Виняткова чіткість відбитка й використання двох і більш кольорів чорнила в пресі зводять нанівець усі спроби підробити подібні печатки, тому при порівнянні підозрілого відбитка з відбитком оригіналу печатки все відразу встає на свої місця й підробку відрізнить навіть дитина.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 1 | Перегляди: 5246 | 31/05/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки

Ссылка на статью:

    Boss21:31 19-06-2011    
Так вроде в Украине ваще печати отменили, проблема отпала, уже ниче не надо подделывать, сюрреализм.

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Служба безпеки агентство нерухомості
Ціль роботи Служби безпеки агентства нерухомості, що діє в секторі купівлі-продажу на вторинному ринку, - позбавити персонал фірми від цілого ряду специфічних проблем. СБ не дасть співробітникам втратити свій авторитет у сумнівних угодах і своєю компетентністю постійно підтримує імідж агентства.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4354 | 31/05/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Протидія внутрікорпоративному шахрайству й розкраданням
Перший крок - розробити відповідну корпоративну політику відносно протидії внутрікорпоративному шахрайству й розкраданням. Мати твердий намір не залишати без серйозних наслідків жоден факт шахрайства або розкрадання. Потенційний шахрай повинен бути впевнений у тому, що неминуче буде покараний і не зможе скористатися плодами «своєї праці».

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4699 | 29/05/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Шахрайство в бізнесі, частина 1
Використовуючи неуцтво людей, шахрай уводить їх в оману щодо можливих вигід від участі в пропонованих шахраєм операціях (наприклад, надзвичайно привабливі відсотки на внески. Перспективи зміни особистого положення або можливостей організації, зручності від використання технічних або технологічних новинок, чудодійні ліки і т.д., і т.п.).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4952 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини
В Україні 80% усіх втрат фірми припадає на крадіжки, чинені персоналом і клієнтами. При цьому 97% таких крадіжок залишаються нерозкритими.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5986 | 05/06/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Шахрайство в бізнесі, частина 2
Об'єктом шахрайства в принципі може виявитися будь-яка людина. Але найбільша ймовірність таким виявитися в того, хто, по-перше, як і шахрай, праг би швидко й без витрат звичайних трудових зусиль збагатитися. У цьому пункті багато жертв за мотивами тотожні самим шахраям.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4580 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020