укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Бронежилет, його призначення й можливості 
Як розпізнати підроблений документ 
Должностная инструкция директора (генерального директора, управляющего) предприятия  
Договор оказания услуг по охране  
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.  
Договір охорони ботаничного саду 
Реферат На тему: «Защита персональных данных в ИС» По дисциплине Информационная безопасность  
Шахрайство в бізнесі, частина 2 
Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність 
Класифікація сейфових замків 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
роботи   Конспект   0.00-4.36-05   СКУД   оборудования,   стажування   особиста   агресі?   агресію   схован?   СРЕДСТВА   плейфер   ТЕПЛОВЫХ   Промислове  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Безпека для малого бізнесу
Під час кризи зросте рівень злочинності, від якого більшою мірою постраждає малий бізнес. Власникам малих підприємстві економічно сутужніше організувати систему безпеки. Посадити одного охоронця на складі, другого в офісі або торговельному залі, а значить збільшити накладні витрати. На багато простіше й ефективніше встановити відеоспостереження і попередити про відповідальність ваших співробітників.


Керівник малого бізнесу не може постійно перебувати у своєму офісі або магазині, а система відеоспостереження працює цілодобово й фіксує, що відбулося за час його відсутності. Керівник може переглянути запис подій і одержати необхідну інформацію. Дистанційний перегляд з камер відеоспостереження через інтернет або стільниковий телефон буде тримати ваших підлеглих у тонусі.
   
   У меблевому магазині в той день, коли власник був у магазині цілий день, виторг був у два рази більше, чим у день, коли він був відсутній. Після встановлення камер відеоспостереження було встановлено, що при відсутності власника магазину, продавці: не звертали уваги на покупців, які, на їхню думку, були малозначні, були відсутні на своєму робочому місці, перекури плавно перемінялися обідом, проводили час у цікавих бесідах про погоду.
   
   Після двох денного контролю над продавцями через інтернет, власник меблевого магазину переглянув мотивацію праці продавців і їх заробітну плату. А розповіді про відсутність клієнтів припинилися.
   
   У випадку якщо в компанії немає комірника, а доступ на склад мають усі співробітники, будуть розкрадання й у великій кількості. Немає матеріально-відповідальної особи, не з кого запитувати.
   
   У багатьох малих компаніях, що займаються монтажем: водопостачання, каналізації, електрики, кондиціонерів, доступ на склад мають усі співробітники. Випадки крадіжок інструментів і матеріалів постійні й приходяться, як правило, на кінець будівельного сезону. Власники компанії перед початком наступного сезону купують нові електроінструменти, на велику суму. У цьому випадку для зменшення крадіжок необхідні щомісячна інвентаризація, відеоспостереження й колективна матеріальна відповідальність.
   
   Крім безпеки систему відеоспостереження застосовують для навчання персоналу й вивчення руху покупців по магазину. Для того, щоб зрозуміти як люди переглядають товари, вони наносять на карту рух покупців - куди вони йдуть, де вони зупиняються і як довго. Чому спостерігається тенденція, що вони затримуються довше в якийсь зоні залу? чи є там щось їх приваблююче? Чи є “мертві зони” у залі магазину, де люди пропускають гарні товари? Є безліч аспектів, які ви можете досліджувати.
   
   Дані відеоспостереження використовуються для відновлення інтер'єру магазину з метою поліпшення торгівлі й максимізації продажів. Зовні магазину відеоспостереження стоянки автомобілів може визначити, де трапляються пробки; таким чином, складні місця можуть бути перепроектовані для простого паркування: під'їхав - і відразу в магазин. Можна також спостерігати, як ваші продавці розмовляють із покупцями, внести невеликі корективи в розмову й поведінку продавців і тим самим збільшити оберт магазину.
   
   Відеоспостереження й закон
   
   Відповідальність керівників підприємства
   
   При встановленні системи відеоспостереження з метою контролю виробничого процесу роботодавець може зіштовхнутися із двома проблемами.
   
   По-перше, статтею Конституції встановлене право людини й громадянина на недоторканність приватного життя, особисту й родинну таємницю, таємницю листування, телефонних переговорів, захист своєї честі й доброго імені.
   
   Збір, зберігання й використання інформації про приватне життя особи без її згоди не допускаються. Дана норма поширюється й на трудові відносини, тому про наявність систем відеоспостереження будь-якого типу працівники повинні бути сповіщені. І найкраще, якщо будуть прийняті відповідні акти, з якими персонал ознайомиться під розпис. Проте, навіть у випадку повідомлення співробітників про наявність відеоспостереження останні можуть побачити в цьому незаконне вторгнення в їхнє приватне життя. Насправді ж, діяльність людини під час присутності його на своєму робочому місці не належить до категорії особистого життя. І співробітникові потрібно буде довести, що встановлення системи відеоспостереження порушує зазначені права.
   
   По-друге, працівники можуть заявити, що встановлення систем відеоспостереження погіршує умови їх праці. Згідно зі законів під умовами праці розуміється сукупність факторів виробничого середовища й трудового процесу, що мають вплив на працездатність і здоров'я працівника. Співробітник також повинен обґрунтувати, що саме встановлення відеокамер вплинуло на його працездатність, а не низький рівень кваліфікації.
   
   Матеріальна відповідальність працівників магазину
   
   Зменшити злодійство працівників може застосування матеріальної відповідальності продавців за шкоду, заподіяний майну власника магазину. Ця відповідальність може бути як індивідуальною, так і колективною. Матеріальна відповідальність працівників по трудовому законодавству встановлюється тільки за реальний збиток. При визначенні розміру збитку враховується тільки прямий дійсний збиток - реальне зменшення наявного майна роботодавця або погіршення стану зазначеного майна, а також необхідність для роботодавця зробити витрати або зайві виплати на придбання або відновлення майна. Неодержані доходи не підлягають стягненню із працівника. Працівник несе матеріальну відповідальність як за прямий дійсний збиток, безпосередньо заподіяний їм роботодавцеві, так і за збиток, що виник у роботодавця в результаті відшкодування їм збитку іншим особам. Основною умовою настання матеріальної відповідальності є провина працівника. При відсутності провини на працівника не можна покласти матеріальну відповідальність.
   
   Встановлені випадки, у яких матеріальна відповідальність накладається:
   У випадку виникнення збитку внаслідок непереборної сили.
   У випадку нормального господарського ризику.
    У випадку крайньої необхідності або необхідної оборони.
    У випадку невиконання роботодавцем обов'язку по забезпеченню належних умов для зберігання майна, довіреного працівнику.
   
   
   Законом передбачені випадки, коли працівник несе повну матеріальну відповідальність. Матеріальна відповідальність у повному розмірі заподіяного збитку покладається на працівника у випадках:
   коли на працівника покладена матеріальна відповідальність у повному розмірі за збиток, заподіяний роботодавцеві при виконанні працівником трудових обов'язків;
   недостачі цінностей, довірених йому на підставі спеціального письмового договору або отриманих їм по разовому документу;
   навмисного заподіяння збитку;
   заподіяння збитку в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння;
   заподіяння збитку в результаті злочинних дій працівника, встановлених вироком суду;
   заподіяння збитку в результаті адміністративної провини, якщо таке встановлено відповідним державним органом;
   розголошення відомостей, що становлять охоронювану законом таємницю (службову, комерційну або іншу), у випадках, передбачених законами;
   заподіяння збитку не при виконанні працівником трудових обов'язків.
   
   Матеріальна відповідальність у повному розмірі заподіяного роботодавцеві збитку може бути встановлена трудовим договором, що складается із керівником організації, заступниками керівника, головним бухгалтером.
   
   Закон передбачає різні підстави повної матеріальної відповідальності. Одним з підстав є письмові договори про повну індивідуальну або колективну матеріальну відповідальності. Предметом договорів про повну індивідуальну або колективну матеріальну відповідальності є відшкодування роботодавцеві заподіяного збитку в повному розмірі за нестачу довіреного працівникам майна.
   
   Працівники у віці до вісімнадцяти років несуть повну матеріальну відповідальність лише за навмисне заподіяння збитку, за збиток, заподіяний у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, а також за збиток, заподіяний у результаті здійснення злочину або адміністративної провини.
   
   При добровільному відшкодуванні збитку ступінь провини кожного члена колективу визначається за згодою між усіма членами колективу й роботодавцем. При стягненні збитку в судовому порядку ступінь провини кожного члена колективу визначається судом.
   
   Для роботодавця важливо під час ідписання трудового договору підписати й договір про повну матеріальну відповідальність. У договорі в цьому випадку слід домовитися про умови роботи, а також те, що вона пов'язана з обслуговуванням майна роботодавця або третіх осіб на умовах повної матеріальної відповідальності. Але можна зробити інакше: оформити договір про повну матеріальну відповідальність у вигляді додатка до трудового договору. У цьому випадку, якщо працівник відмовиться від підписання договору про матеріальну відповідальність, це буде означати, що він відмовляється й від трудового договору. У тому випадку, якщо роботодавець не попередить працівника при прийманні його на роботу про те, що на нього покладає повна матеріальна відповідальність, застосування якого-небудь дисциплінарного стягнення відносно даного працівника у зв'язку з небажанням їм підписати договір про повну матеріальну відповідальність неприпустимо. Якщо ж при прийманні на роботу працівник був попереджений про покладання на нього матеріальної відповідальності, то працівник не має права відмовитися від підписання договору про повну матеріальну відповідальність. У випадку відмови працівника від підписання такого договору без поважних причин його дії можна розглядати як невиконання трудових обов'язків з усіма наслідками, що випливають із цього.
   
    Переваги, які дає використання у Вашому бізнесі системи відеоспостереження:
   вирішення проблем безпеки;
   підвищення контролю над діяльністю персоналу, що, веде до різкого підвищення рентабельності й поліпшенню трудової дисципліни;
   легкий розв’язання конфліктних ситуацій із клієнтами й контролюючими органами;
   цілодобовий контроль над персоналом і виробництвом без участі людини.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5127 | 31/05/2011 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Утечки личных данных как проблема информационной безопасности.
В начале 2009 года в Петербурге произошло несколько взаимосвязанных преступлений.
   Злоумышленники, называясь академиками и даже врачами, звонили пенсионерам и предлагали им чудодейственные лекарства, которые им помогут излечиться от различных болезней, которыми они действительно болели.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4485 | 11/02/2012 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Внутрішні погрози.
Сутність заходів щодо забезпечення економічної безпеки полягає в діяльності, спрямованої на захист ділових відносин і розвиток економічного потенціалу господарюючого суб'єкта, виявлення, запобігання й ліквідація різних небезпек і погроз.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4771 | 29/05/2011 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Обережно рейдери. Захист від захоплення підприємств
Сучасні пірати захоплюють чужу нерухомість без огляду на закон. Їх називають рейдерами, і вони стали важливою частиною сучасності. Рейдери роблять гроші на захопленні чужої власності. Вони приходять раптово, залишаючи за собою зруйновані підприємства, розорений бізнес і величезні збитки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6489 | 29/05/2011 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози.
У компанії крім внутрішніх погроз, так само існують і зовнішні, такі як:
   Криміналізація суспільства й економіки:
   - повернення економіки в тінь (поява т.зв. « фірм-ям», незаконних валютних ринків і ін.);

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4587 | 29/05/2011 Безпека бізнесу - Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах
Якщо вам треба терміново їхати, а на вулиці сильний дощ, ніч або сліпуче яскраве сонце, те, швидше за все, це вас не зупинить. Але якщо вже ви зважилися на поїздку в таких умовах, тільки одного усвідомлення труднощів майбутньої поїздки недостатньо. Щоб захистити себе, необхідно точно знати, як діяти в кожному конкретному випадку, пов'язаному з недостатньою видимістю.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:12311 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Пасивна безпека
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020