укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 4 
Утечки личных данных как проблема информационной безопасности. 
Билеты для зачета по правилам пожарной безопасности 
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030 
ДОГОВОР на проведение предрейсовых медицинских осмотров 
Методи ділової розвідки 
Реферат На тему: «Кража личной информации» По дисциплине Информационная безопасность  
Вибір сейфів. 
Варіанти встановлення систем захисту в супермаркеті 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
должностная   коллектива   безпек?   надзора   статус,   крадіж   автомобЅ?   схован   Организация   работы   А.Ю.,   Delta   інформації   вентил   шпигунство  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Запобігання крадіжок на складі. Загальні питання.
Для багатьох дистриб'юторів вирішення завдання скорочення складських витрат не завжди полягає в зміні самих технологій зберігання. Їх проблема - в людському факторі, а точніше, у крадіжках на складі.


Розкрадання й крадіжки, на жаль, постійні супутники будь-якого складу. Це загальний головний біль і керуючого складом, і керівництва служби безпеки, і фахівців з добору кадрів, і бухгалтерів, відповідальних за облік. Відомо багато спроб раз і назавжди покінчити зі злодійством на складах із застосуванням самих різних методів і способів, але, на жаль, жоден з них не дає стовідсоткового результату. Навіть якщо обнести весь склад високою огорожею з колючим дротом і забезпечити повний огляд персоналу. Адже основна проблема, яка не дозволяє раз і назавжди покінчити зі злодійством і розкраданнями, полягає в тому, що в 95% випадків злочинцем, що роблять крадіжку, є працівник фірми в процесі своєї трудової діяльності. І лише 5% розкрадань залишаються на частку тих, хто проникає в склад, коли там нікого немає. Тобто крадуть в основному «зсередини».
   
   Збитки, які при цьому несе компанія, можуть варіюватися в досить великому діапазоні. Адже об'єктом крадіжки може бути як пляшка води, вартістю 5 гривень, так і дорогі медичні препарати або ж складна обчислювальна техніка, побутова апаратура й техніка вартістю кілька тисяч доларів.
   
   У даній статті описані основні типові схеми злодійства на складах, а також способи контролю над товарно-матеріальними цінностями з метою зниження випадків крадіжок. Саме зниження, адже повністю викорінити злодійство практично неможливо (хіба що залишити на складах одних тільки роботів, якими буде керувати сам хазяїн бізнесу) і щораз злочинці будуть видумувати все нові й нові способи обійти систему безпеки. Однак завдання кожного керуючого складом бачити проблему й бути на крок попереду.
   
   Чому й навіщо крадуть?
   
   Про причини злодійства можна розповідати нескінченно. Перед написанням статті дане питання було детально вивчене на численних ресурсах Інтернету. І от що було виявлено в глобальній павутині завдяки обміну досвідом, психологічному аналізу експертів, а також показанню самих злочинців – крадуть тому що:
    маленька зарплата, не доплачують;
    не вистачає на життя;
    хочеться підвищити свій соціальний рівень;
    звичка;
    залежність від алкоголю, наркотиків або азартних ігор;
    є образа на керівника/відділ /фірму;
    людина психологічно неврівноважена;
    недостатньо розвинені моральні якості й воля.
   
   І це лише мала частина всіх причин. Але в підсумку все це зводиться до наступного напряму думок – чому б і не украсти, якщо
   
   А – є можливість,
   Б – ніхто не довідається.
   
   Таким чином, рівень крадіжок і розкрадань значно зменшується, якщо знизити саму можливість злодійства за рахунок чітко прописаних і, що найголовніше технологій, що чітко виконуються, роботи складу з матеріальними цінностями, а також дати зрозуміти людині, що про злочин однаково довідаються, і вона понесе невідворотнє й заслужене покарання. Багато керівників вважають, що не стільки важлива проблема злодійства, скільки система компенсації збитку компанії за втрачені цінності. В основу логіки таких керівників покладена теза про «самоліквідацію» злодійства при введенні матеріальної відповідальності працівників складу за виявлені втрати матеріальних цінностей, тобто вважається, що в умовах матеріальної відповідальності злодійство стає економічно не вигідним. Адже «скільки пропало зі складу, стільки й віднімуть із зарплати». Як показує практика, організатори розкрадань на складах – це сильні й вольові особистості, найчастіше тіньові лідери в колективі, що крадуть з відома від своїх колег, а ті, щоб не мати «проблем» легкодухо виплачують зі своєї зарплати свою частку матеріальної відповідальності. Крадуть одиниці, а за викрадене платять усі. І поки сума «данини» за чужі гріхи не перевищує психологічно комфортний для людини рівень – вона мовчить. А коли перевищує- те, як те ні дивно, прагне або компенсувати «відрахування» розкраданнями, або змінює роботу.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4625 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як боротися зі злодійством на складі?
Найперший крок фахівця з добору кадрів і керівника складу підготувати так звані «профілі кандидата», що включають необхідні вимоги не тільки з позицій професійних, але особистісних якостей. На етапі співбесіди важливо виявити й відітнути від роботи з матеріальними цінностями кандидатів, для яких мотивація пошуку/зміни роботи – це пошук нових місць для реалізації свого кримінального таланта.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4643 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4065 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance)
Повсюдне використання протикрадіжкових систем обумовлене їхньою ефективністю – практично відразу після їх впровадження втрати від крадіжок знижуються на 40-60%, залежно від технічних характеристик системи й способу її встановлення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6790 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій
Протикрадіжкові системи акустомагнітної технології мають найвищий коефіцієнт спрацьовування, здатні захищати самі широкі проходи без перегороджування їх антенами, уся електроніка, що настроюється програмним способом, вбудована в одну стійку-антену.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:8113 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Типовий варіант безпеки супермаркетів
Торгівля по праву вважається одним з найбільш успішних напрямків, що й швидко розвиваються, комерційної діяльності. Але, проте, у торгівельному бізнесі не так вуж і просто вести бізнес, у якому кількості розкрадань змушують серйозно замислюватися про їхню значимість і попередженні втрат як наслідок здійсненні розкрадань товарно-матеріальних цінностей не тільки серед покупців, але й серед обслуговуючого персоналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5830 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011