укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР 
ПОЛОЖЕНИЕ о пропускном и внутриобъектовом режиме 
Самые необычные случаи утечки данных на предприятиях 
Безпека на привалі 
Концепция управления жизненным циклом конфиденциальной информации как основа для защиты информации вне систем хранения данных 
Безпека сплаву на байдарці 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4 
Зміцнення безпеки компанії через навчання співробітників 
Самые необычные случаи утечки данных на предприятиях 
Відеоспостереження як спосіб контролю поведінки працівників 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
ОБОРУДОВАНИЯ   пастки   Джерела   разглашение   увольнения   действий,   работника   классических   надзора   самооборон   Кража   личной   информации   квалификация,   СРЕДСТВА   личной   кому  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Деякі технології боротьби з крадіжками на складі
Усі вищеописані способи протидії й виявлення розкрадань дозволяють взяти ситуацію під контроль за рахунок формування усвідомлення невідворотності викриття й покарання: «вкраду-піймають-посадять». Однак не менш важливо, як говорилося раніше виключити або суттєво знизити, саму можливість злодійства. Мова йде про комплексний підхід у розробці адаптивних бізнес процесів роботи складу. Необхідно дотримуватися декількох простих, але ефективних правил:


Комп'ютерна безпека
   
   Широке поширення електронних систем документообігу сполучених з Wms-Рішеннями надає злочинцям потенційну можливість сховати факт розкрадання за рахунок внесення змін у бази даних і/або електронні документи. У цьому зв'язку рекомендується виносити серверні приміщення за межі зон доступу персоналу складу, а якщо це неможливо забезпечити доступ до серверних тільки на основі авторизації й повного контролю. Часто розкрадачі для внесення коректувань використовують чужі паролі авторизації в обліково-складських системах. Необхідно ввести в практику роботи складу часту й непрогнозовану систему зміни паролів авторизації, природно, виключивши зберігання особистих паролів на стікерах, прикріплених до моніторів і клавіатурі. Ще краще, якщо це можливо, забезпечити кожного співробітника смарт-картою авторизації не тільки комп'ютерних транзакцій, але й переміщень по охоронюваних зонах складу.
   
   Технології боротьби зі злодійством
   
   Усі вищеописані способи протидії й виявлення розкрадань дозволяють взяти ситуацію під контроль за рахунок формування усвідомлення невідворотності викриття й покарання: «вкраду-піймають-посадять». Однак не менш важливо, як говорилося раніше виключити або суттєво знизити, саму можливість злодійства. Мова йде про комплексний підхід у розробці адаптивних бізнес процесів роботи складу. Необхідно дотримуватися декількох простих, але ефективних правил:
   Персонал без конкретного завдання на роботу з товаром не повинен перебувати в зоні зберігання товару.
   Персонал складу видаляється з зони охорони у випадку загальних перерв на обід і/або «перекурів».
   Використовуйте, якщо можливо, динамічну систему адресного зберігання, тобто не «прив'язуйте» конкретний товар до постійного місця зберігання – так розкрадачам його легко знайти й відстежити.
   Використовуйте динамічний штрих-код ідентифікації товару на складі. Це захистить від розкрадань шляхом заміни етикетки й, так званої, «помилки касира».
   Застосовуйте, при можливості, контроль ваго-габаритних характеристик товару при видачі й прийманні. Розкрадання по способу «мотрійка» - приховання товару в більшій тарі й підміна товару стають скрутними.
   Передбачьте статистичні методи аналізу розбіжностей у складському обліку й випадків претензій ваших клієнтів і/або колег по фактах недовкладень і пересортіци у відвантаженнях. Статистичний контроль ефективно дозволяє виявити злочинні ланцюжки й визначити рівень випадкових і навмисних помилок.
   Уведіть систему KPI з мотивацією на дотримання технологій роботи складу й точності виконання операцій.
   Розробіть систему контролю дотримання технологій роботи складу, використовуйте метод «фотографії робочого дня» для детального планування діяльності кожного співробітника.
   Замініть щорічну інвентаризацію безперервною. Досвід показує, що в процесі безперервної інвентаризації склад перевіряється кілька разів за рік, а час виявлення відхилень від обліку різко знижується, що дозволяє ефективно протидіяти розкрадачам.
   Уведіть правило переміщення некондиційного, непізнаного й/або списаного товару в спеціальні зони зберігання з контролем доступу.
   Використовуйте зовнішніх аудиторів для проведення інвентаризації складу.
   
   У висновку, хотілося б відзначити, що захист товару від розкрадань повинен носити системний характер і містити в собі комплексну спільну розробку технологій:
   Добору й керування персоналом які мінімізують ризики появи розкрадачів.
   Приймання, зберігання, контролю й видачі товару з можливістю аналізу історичної ретроспективи й авторизації кожної дії.
   Особистої відповідальності керівників по збалансованим KPI.
   Охорони об'єкта з моніторингом приміщень і ідентифікацією персоналу.
   Інформаційних технологій, захищених від несанкціонованого втручання.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4171 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Варіанти встановлення систем захисту в супермаркеті
Системи захисту від крадіжок встановлюють на вході/виході в торгівельний зал або на міжкассовому проході. Як правило, на вході/виході системи захисту від крадіжок встановлюють в аптеках, бутіках, книгарнях і ін. На міжкассові проходи встановлюють системи захисту від крадіжок супермаркети, гіпермаркеты (продуктові, будівельні).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4762 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
15 способів вкрасти в супермаркеті
Крадіжки в магазинах – справжня проблема роздрібної торгівлі. Наприклад, згідно із Центром досліджень у рітейлі, Великобританія перебуває на вершині галузевого рейтингу по частці втрат від крадіжок. За даними цієї організації, щороку торговельні мережі й індивідуальні підприємці втрачають товару на 1,5 мільярди фунтів. Зрозуміло, оплачують ці злочинні дії покупці. Кожна британська родина через злодійство переплачує за товари близько 150 фунтів у рік.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:11478 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій
Протикрадіжкові системи акустомагнітної технології мають найвищий коефіцієнт спрацьовування, здатні захищати самі широкі проходи без перегороджування їх антенами, уся електроніка, що настроюється програмним способом, вбудована в одну стійку-антену.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:8632 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Крадіжки в магазинах на кассі
Масштаби зловживань несумлінних співробітників магазинів у кілька разів перевищують збиток від крадіжок, чинених покупцями. За даними експертів, у сукупних незапланованих втратах магазину на частку персоналу доводиться більш ніж 70%.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5547 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Типовий варіант безпеки супермаркетів
Торгівля по праву вважається одним з найбільш успішних напрямків, що й швидко розвиваються, комерційної діяльності. Але, проте, у торгівельному бізнесі не так вуж і просто вести бізнес, у якому кількості розкрадань змушують серйозно замислюватися про їхню значимість і попередженні втрат як наслідок здійсненні розкрадань товарно-матеріальних цінностей не тільки серед покупців, але й серед обслуговуючого персоналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6057 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020