укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ІНСТРУКЦІЯ про заходи з пожежної безпеки для складських приміщень  
7 щеплень для мандрівника 
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»  
Де краще встановлювати сховані камери? 
Характеристика каналів витоку інформації про підприємство 
ДОГОВІР З працівником діяльність якого пов’язана з інформацією з грифом “Для службового використання” чи “Комерційна таємниця” 
Компоненти біометричних систем. Сканування форми руки 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Внутрішні погрози. 
Злочини у сфері страхування 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
плейфер   дсту   пожарно   противопожарного   легкую   государственный   типовые   Імобілайзе   работников   норм   інвентаризац   А.А.   Ответы   Другого   гуртожиток  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину
У наш час камери відеоспостереження встановлюють не тільки в супер- і гіпермаркетах і/або дорогих бутіках, але також і в невеликих магазинах площею від 200 кв. м.   
    У наш час камери відеоспостереження встановлюють не тільки в супер- і гіпермаркетах і/або дорогих бутіках, але також і в невеликих магазинах площею від 200 кв. м.
    Безумовно, що чим більше магазин і чим дорожче представлені в ньому товари, тим серйозніше підхід до відеоспостереження й складніше (якісніше) система. Так, у невеликих супермаркетах і магазинах роздрібної торгівлі може бути досить двох-трьох відеокамер: одну або дві розташовують збоку від вітрини – так, щоб вони не бентежили покупця, але все-таки були помітні. Ще одну камеру – на виході з магазину, щоб покупець бачив, що техніка його запам'ятала.
    У гіпермаркетах і магазинах самообслуговування камери встановлюють на самих видних місцях – на вході/виході, основних проходах у торгівельному залі, над вітринами з дорогим товаром, зоні навантаження-вивантаження, біля холодильників, у виробничих цехах і інших зонах ризику.
    Особливістю підходу до питання безпеки в торговому центрі є поділ відповідальності за безпеку й схоронність матеріальних цінностей між орендарем і власником торгового центру.
    Основні зони контролю торгівельного центру: – вхід/вихід
    – зони проходів, сходових прольотів, зони загального користування й ін.
    – зони завантаження/вивантаження товарів
    – місця складування товару
    – основні проходи в торгівельному залі
    – виробничі цехи
    – маршрути руху матеріальних цінностей
    – стоянка автотранспорту
   
    Основні зони контролю орендаря торгового центру:
    – вхід/вихід
    – касова зона
    – службові приміщення
   
   Підтримка працездатності устаткування
   Найбільш оптимальним є комплексне сервісне обслуговування, яке включає не тільки реагування на ситуацію що вже відбулась, але й комплекс превентивних заходів: як регулярне планове технічне обслуговування (наприклад, щокварталу), так і консультаційну підтримку з питань обслуговування й правильної експлуатації встаткування.
    Що стосується оперативного усунення неполадок, те ефективна система технічної підтримки, коли центральний офіс сервісної компанії відслідковує кожний об'єкт експансії свого клієнта. Наприклад, у компанії «ЕЕЕ» для рішення цього завдання діє трьохрівнева система підтримки, у якій фронтальна частина – це диспетчерська служба й ряд профільних підрозділів, що спеціалізуються на різних ринкових продуктах компанії. Інша частина цієї системи – єдина виробнича база компанії, покликана максимально ефективно забезпечувати рішення виникаючих завдань. Де б клієнт не перебував, для одержання техпідтримки йому досить подзвонити в диспетчерську службу, що забезпечує єдину точку контакту. Досвідчений диспетчер, користуючись єдиною інформаційною системою, зафіксує його звернення, ідентифікує проблему й згідно із установленими регламентами передасть її на відповідний рівень, забезпечуючи якісний вступ і подальший розподіл інформації між відповідальними особами. Даний підхід є традиційним на ринку сервісного обслуговування й забезпечує досить високу швидкість реакції на запити.
    Наприклад в одному з гіпермаркетов тестується нова для ринку інформаційна система моніторингу, яка забезпечує контроль працездатності різних елементів системи безпеки на віддалених об'єктах. Система являє собою комплекс взаємозалежних програмних засобів, які функціонують як єдина база даних і комунікаційна платформа, що забезпечує потрапляння актуальної інформації миттєво й одночасно компанії-замовнику й сервісній компанії й тим самим сприяє усуненню будь-яких неполадок у найкоротший термін. Такий підхід автоматизує весь процес спостереження й оповіщення про інциденти в системі безпеки, It-Інфраструктурі й інженерних системах, дозволяє вести облік устаткування й змін конфігурацій, автоматизує службу технічної підтримки й відслідковує процес дозволу інцидентів. Автоматизація зводить практично до нуля людський фактор і не вимагає залучення власних ресурсів компанії для ідентифікації сервісного випадку.
   
   Ціна питання
    Якщо вірно розрахувати застосування CCTV на об'єкті, то втрати компанії скорочуються в рази. У першу чергу це пов'язане з тим, що різко зростають можливості попередження крадіжки – досвідчений співробітник безпеки відразу побачить, що покупець збирається зробити крадіжку. Однак вартість властиво відеоспостереження – це тільки частина видатків, пов'язаних із впровадженням системи безпеки об'єкта. До кошторису входять також видатки, пов'язані з необхідним устаткуванням для побудови систем охоронної, пожежної сигналізації, контролю доступу й звукового оповіщення. А це все залежить від конкретних параметрів торгівельного об'єкта й поставлених перед системою завдань. Тому розрахувати середню вартість рішення для нікого середнього магазину дуже складно. Тут усе дуже конкретно й індивідуально. У середньому для гіпермаркета площею близько 10 000 кв. м система відеоспостереження обійдеться в 125 000$.
   
   Що ще використовує роздріб?
    Досвідчені професіонали служб безпеки знають, що не можна зупинятися на впровадженні тільки системи відеоспостереження. Для досягнення максимального рівня безпеки торгівельного бізнесу потрібний збалансований комплексний підхід. Аудіт безпеки об'єкта дозволяє спроектувати оптимальну систему, що включає самі необхідні й ефективні компоненти в розумній кількості й правильної комбінації, будь те CCTV, системи захисту від крадіжок, оглядові дзеркала, відеоконтроль касових операцій. Для коштовних товарів, наприклад, електроніки й комп'ютерів, багаторазові захисні сейфери й системи захисту товару на стелажах та ін. Як показує світова практика, тільки комплексне використання всього арсеналу коштів і методів може звести ймовірність здійснення крадіжок практично до нуля.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4191 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4227 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Типовий варіант безпеки супермаркетів
Торгівля по праву вважається одним з найбільш успішних напрямків, що й швидко розвиваються, комерційної діяльності. Але, проте, у торгівельному бізнесі не так вуж і просто вести бізнес, у якому кількості розкрадань змушують серйозно замислюватися про їхню значимість і попередженні втрат як наслідок здійсненні розкрадань товарно-матеріальних цінностей не тільки серед покупців, але й серед обслуговуючого персоналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5927 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Крадіжки в магазинах на складі
Наступна проблема – це передача товару від однієї матеріально відповідальної особи іншій. Безумовно, оформлення накладних на переміщення товару зі складу в торгівельний зал займає достатню кількість часу. Плюс час, витрачений при прийманні-передачі на перерахування товару.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4107 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Запобігання крадіжок на складі. Загальні питання.
Для багатьох дистриб'юторів вирішення завдання скорочення складських витрат не завжди полягає в зміні самих технологій зберігання. Їх проблема - в людському факторі, а точніше, у крадіжках на складі.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4738 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance)
Повсюдне використання протикрадіжкових систем обумовлене їхньою ефективністю – практично відразу після їх впровадження втрати від крадіжок знижуються на 40-60%, залежно від технічних характеристик системи й способу її встановлення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:7065 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011