укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Протидія внутрікорпоративному шахрайству й розкраданням 
Самые необычные случаи утечки данных на предприятиях 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Принципы разработки и отладки защищенного программного обеспечения управляющих систем 
Договор охраны офисного помещения 
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации» 
Поради при виборі сейфа 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 4 
Экзаменационные билеты для проверки знаний по вопросам общего курса охраны труда должностных лиц и специалистов ООО «Бабл-гумс» 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 7 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
зако   безпеки   ОСНОВЫ   ИНФОРМАЦИОННОЙ   БЕЗОПАСНОСТИ   електро   Временный   комірник   работу.   керуванн?   варта   самооборон   Імобілайзер   ПАСПОРТИ   информационная   службе   ЭКСПЛУАТАЦИИ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок в супермаркеті
Системи захисту від крадіжок підрозділяються на чотири основні технології: акустомагнітна, радіочастотна, електромагнітна й радіомагнітна. Усі вони мають досить широкий спектр застосування, однак у кожному конкретному випадку необхідно аналізувати ряд істотних для вибору устаткування параметрів.


Тоді віддача від устаткування буде високою, а вартість придбання й володіння – мінімально можливою.
   
   
   Супермаркети / гіпермаркеты продуктові, господарські, будівельні
   
   Для захисту гіпермаркетов і супермаркетів можна використовувати системи кожної із чотирьох технологій. Однак при виборі необхідно розглянути сильні й слабкі сторони кожного з видів таких систем: взяти до уваги сумісність захисної етикетки й датчиків з різними видами товарів, можливість використання багаторазових датчиків, рівень перешкод у місці встановлення системи, вартість деактиваторів, датчиків і всієї системи. Одним із ключових параметрів також є ширина проходу, що захищається, і коефіцієнт спрацьовування системи при проносі захисної етикетки через ворота.
   
   Найчастіше в супермаркетах і гіпермаркетах встановлюються системи акустомагнітної і радіочастотої технологій, які відрізняються високим коефіцієнтом спрацьовування на захисні етикетки (в акустомагнітній технології цей показник становить більше 95%, у радіочастотній – близько 90%).
   
   Як правило, системи захисту від крадіжок у супермаркетах і гіпермаркетах встановлюються в міжкасових проходах, оскільки даний спосіб встановлення протикрадіжкових антен найбільш зручний для торгівельних об'єктів з великою прохідністю. На вході/виході в торгівельний зал системи захисту від крадіжок встановлюються в невеликих супермаркетах. Варіант встановлення антен у міжкасових проходах дорожче, але ефективність такого захисту значно вище, чим при установці систем на виході. Напівпрофесійні злодії знають про це і найчастіше вирішують не ризикувати.
   
   Для захисту товару використовуються захисні етикетки відповідної технології. Одна з основних вимог – непомітність і неприступність для покупця, а також неможливість вилучити її з поверхні товару. Саме тому етикетки часто "маскують" під цінники й штрих-коди, вклеюють усередину впакування товару та ін. При встановленні систем радіомагнитної і електромагнітної технологій використовуються малопомітні етикетки з можливістю захисту металізованих поверхонь.
   
   Для захисту коштовних товарів часто використовується одночасно етикетка й захисна бірка (природно, виконаними по одній технології), крім того, необхідно використовувати сейфери ( для аудіо/відео касет і дисків) і жорсткі датчики (на одяг або коштовний алкоголь).
   
   Бутік одягу, взуття, аксесуарів
   
   Для захисту магазинів одягу й взуття використовуються протикрадіжкові антени радіочастотної й акустомагнітної технологій, які встановлюються на виході. На касових столах розташовуються безконтактні деактіватори із вбудованим звуковим сповіщенням про деактивації захисних етикеток і знімачі для твердих датчиків.
   
   З метою ефективного захисту більш коштовних товарів, які, як правило, найбільш піддані злодійству, необхідно одночасне використання твердих датчиків і захисних етикеток, захованих у товарі й невидимих для злодіїв.
   
   Тверда бирка (закріплюється за допомогою спеціального замка) виготовляється з удароміцної пластмаси, мало піддана механічному руйнуванню й знімається з товару тільки спеціальним пристроєм, що забезпечує максимальний захист товару.
   
   Бирка кріпиться на тканину цвяхом з особливим заточенням, який не розриває її волокна, а розсовує й проходить між ними. Зняти таку бирку самостійно неможливо, тому що усередині перебуває система металевих кульок, які особливим чином затискають цвях. Для найбільшого захисту в деякі бирки вбудовані барвні цвяшки. Якщо потягнути за цвях ампула, що перебуває всередині нього, автоматично розкривається й фарба проливається на виріб, і псує його.
   
   Захисні датчики повинні бути закріплені дуже міцно, але при цьому не повинні наносити збитку зовнішньому вигляду виробу або заподіювати незручності покупцеві при примірянні. Не можна прикріплювати тверді ярлики й петлі в застібки, отвори для шнурків, отвори для ременів і т.д. У тих випадках, коли товар неможливо проткнути цвяхом (взуття, сумки), бирки кріпляться до виробу за допомогою металевих тросиків і струн, які просмикуються крізь будь-яку дірочку або пряжку. У наш час існують спеціалізовані захисні ярлики для взуття, окулярів, краваток, дорогої нижньої білизни та ін. Вони дорожче стандартних, оскільки більш складні у виготовленні, але завдяки своїй ефективності, користуються стійким попитом.
   
   При захисті товару одного виду бажане розташовувати етикетки й датчики в тих самих місцях - це допоможе продавцям швидко знаходити й знімати захисні аксесуари. При цьому необхідно пам'ятати, на яких товарах встановлений подвійний захист і знімати додатковий аксесуар на касі після оплати, інакше подвійний захист втрачає всякий сенс. Щоб від'єднати бирку від товару, касири використовують спеціальні магнітні ключі-знімачі.
   
   Однієї із самих актуальних завдань для магазинів одягу й взуття є боротьба зі злодійством з використанням сумок або одягу, прокладених фольгою - "booster bag". По статистиці, за допомогою таких пристосувань відбувається 80% крадіжок. При цьому зовні такий одяг або сумка можуть виглядати нормальними.
   
   Захист магазину від "booster bag" забезпечують системи від крадіжок радіочастотної технології із вбудованим металодетектором. Дані протикрадіжкові антени дозволяють виявити на вході покупця з таким пристосуванням і потім, залежно від підходів того або іншого магазину до питання безпеки, або обмежити доступ покупця усередину (наприклад, попросивши здати сумку) або "вести" його вже в самому магазині, щоб попередити крадіжку.
   
   Системи акустомагнітної технології також мають додатковий захист – протикрадіжкове устаткування має вбудовану систему сигналізації на знімачі твердого датчика Super Tag, що дозволяє захистити магазин від їхнього несанкціонованого внесення.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 8547 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій
Протикрадіжкові системи акустомагнітної технології мають найвищий коефіцієнт спрацьовування, здатні захищати самі широкі проходи без перегороджування їх антенами, уся електроніка, що настроюється програмним способом, вбудована в одну стійку-антену.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:8841 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Запобігання крадіжок на складі
Злочин можна зробити поодинці, або в змові зі співробітниками компанії. При цьому способів крадіжки поодинці не так багато й усі вони досить примітивні. Злодій-Одинак – це типовий «несун». Він «бере те, що погано лежить», виносить товар на собі, якщо мова йде, наприклад, про склад з одягом або взуттям або «у собі», якщо «трудиться» на складі продовольства або фармацевтики.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4632 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Варіанти встановлення систем захисту в супермаркеті
Системи захисту від крадіжок встановлюють на вході/виході в торгівельний зал або на міжкассовому проході. Як правило, на вході/виході системи захисту від крадіжок встановлюють в аптеках, бутіках, книгарнях і ін. На міжкассові проходи встановлюють системи захисту від крадіжок супермаркети, гіпермаркеты (продуктові, будівельні).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4838 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину
У наш час камери відеоспостереження встановлюють не тільки в супер- і гіпермаркетах і/або дорогих бутіках, але також і в невеликих магазинах площею від 200 кв. м.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4378 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4443 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020