укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Вибір сейфів. 
Як захистити себе від нападу собаки 
15 способів вкрасти в супермаркеті 
Деякі технології боротьби з крадіжками на складі 
Договор на оказание гостиничных услуг 
Як помітити що дитина вживає наркотики 
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Хімічні пастки - як засіб боротьби із дрібними розкраданнями 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
перестановка   коллектива   ответственность   2874   керуванн   допомоги   ДОГОВОР   испытаний   таке   Джерела   ТЕПЛОВЫХ   труда.   программе   банк  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок в супермаркеті
Системи захисту від крадіжок підрозділяються на чотири основні технології: акустомагнітна, радіочастотна, електромагнітна й радіомагнітна. Усі вони мають досить широкий спектр застосування, однак у кожному конкретному випадку необхідно аналізувати ряд істотних для вибору устаткування параметрів.


Тоді віддача від устаткування буде високою, а вартість придбання й володіння – мінімально можливою.
   
   
   Супермаркети / гіпермаркеты продуктові, господарські, будівельні
   
   Для захисту гіпермаркетов і супермаркетів можна використовувати системи кожної із чотирьох технологій. Однак при виборі необхідно розглянути сильні й слабкі сторони кожного з видів таких систем: взяти до уваги сумісність захисної етикетки й датчиків з різними видами товарів, можливість використання багаторазових датчиків, рівень перешкод у місці встановлення системи, вартість деактиваторів, датчиків і всієї системи. Одним із ключових параметрів також є ширина проходу, що захищається, і коефіцієнт спрацьовування системи при проносі захисної етикетки через ворота.
   
   Найчастіше в супермаркетах і гіпермаркетах встановлюються системи акустомагнітної і радіочастотої технологій, які відрізняються високим коефіцієнтом спрацьовування на захисні етикетки (в акустомагнітній технології цей показник становить більше 95%, у радіочастотній – близько 90%).
   
   Як правило, системи захисту від крадіжок у супермаркетах і гіпермаркетах встановлюються в міжкасових проходах, оскільки даний спосіб встановлення протикрадіжкових антен найбільш зручний для торгівельних об'єктів з великою прохідністю. На вході/виході в торгівельний зал системи захисту від крадіжок встановлюються в невеликих супермаркетах. Варіант встановлення антен у міжкасових проходах дорожче, але ефективність такого захисту значно вище, чим при установці систем на виході. Напівпрофесійні злодії знають про це і найчастіше вирішують не ризикувати.
   
   Для захисту товару використовуються захисні етикетки відповідної технології. Одна з основних вимог – непомітність і неприступність для покупця, а також неможливість вилучити її з поверхні товару. Саме тому етикетки часто "маскують" під цінники й штрих-коди, вклеюють усередину впакування товару та ін. При встановленні систем радіомагнитної і електромагнітної технологій використовуються малопомітні етикетки з можливістю захисту металізованих поверхонь.
   
   Для захисту коштовних товарів часто використовується одночасно етикетка й захисна бірка (природно, виконаними по одній технології), крім того, необхідно використовувати сейфери ( для аудіо/відео касет і дисків) і жорсткі датчики (на одяг або коштовний алкоголь).
   
   Бутік одягу, взуття, аксесуарів
   
   Для захисту магазинів одягу й взуття використовуються протикрадіжкові антени радіочастотної й акустомагнітної технологій, які встановлюються на виході. На касових столах розташовуються безконтактні деактіватори із вбудованим звуковим сповіщенням про деактивації захисних етикеток і знімачі для твердих датчиків.
   
   З метою ефективного захисту більш коштовних товарів, які, як правило, найбільш піддані злодійству, необхідно одночасне використання твердих датчиків і захисних етикеток, захованих у товарі й невидимих для злодіїв.
   
   Тверда бирка (закріплюється за допомогою спеціального замка) виготовляється з удароміцної пластмаси, мало піддана механічному руйнуванню й знімається з товару тільки спеціальним пристроєм, що забезпечує максимальний захист товару.
   
   Бирка кріпиться на тканину цвяхом з особливим заточенням, який не розриває її волокна, а розсовує й проходить між ними. Зняти таку бирку самостійно неможливо, тому що усередині перебуває система металевих кульок, які особливим чином затискають цвях. Для найбільшого захисту в деякі бирки вбудовані барвні цвяшки. Якщо потягнути за цвях ампула, що перебуває всередині нього, автоматично розкривається й фарба проливається на виріб, і псує його.
   
   Захисні датчики повинні бути закріплені дуже міцно, але при цьому не повинні наносити збитку зовнішньому вигляду виробу або заподіювати незручності покупцеві при примірянні. Не можна прикріплювати тверді ярлики й петлі в застібки, отвори для шнурків, отвори для ременів і т.д. У тих випадках, коли товар неможливо проткнути цвяхом (взуття, сумки), бирки кріпляться до виробу за допомогою металевих тросиків і струн, які просмикуються крізь будь-яку дірочку або пряжку. У наш час існують спеціалізовані захисні ярлики для взуття, окулярів, краваток, дорогої нижньої білизни та ін. Вони дорожче стандартних, оскільки більш складні у виготовленні, але завдяки своїй ефективності, користуються стійким попитом.
   
   При захисті товару одного виду бажане розташовувати етикетки й датчики в тих самих місцях - це допоможе продавцям швидко знаходити й знімати захисні аксесуари. При цьому необхідно пам'ятати, на яких товарах встановлений подвійний захист і знімати додатковий аксесуар на касі після оплати, інакше подвійний захист втрачає всякий сенс. Щоб від'єднати бирку від товару, касири використовують спеціальні магнітні ключі-знімачі.
   
   Однієї із самих актуальних завдань для магазинів одягу й взуття є боротьба зі злодійством з використанням сумок або одягу, прокладених фольгою - "booster bag". По статистиці, за допомогою таких пристосувань відбувається 80% крадіжок. При цьому зовні такий одяг або сумка можуть виглядати нормальними.
   
   Захист магазину від "booster bag" забезпечують системи від крадіжок радіочастотної технології із вбудованим металодетектором. Дані протикрадіжкові антени дозволяють виявити на вході покупця з таким пристосуванням і потім, залежно від підходів того або іншого магазину до питання безпеки, або обмежити доступ покупця усередину (наприклад, попросивши здати сумку) або "вести" його вже в самому магазині, щоб попередити крадіжку.
   
   Системи акустомагнітної технології також мають додатковий захист – протикрадіжкове устаткування має вбудовану систему сигналізації на знімачі твердого датчика Super Tag, що дозволяє захистити магазин від їхнього несанкціонованого внесення.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 6706 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Крадіжки в магазинах на складі
Наступна проблема – це передача товару від однієї матеріально відповідальної особи іншій. Безумовно, оформлення накладних на переміщення товару зі складу в торгівельний зал займає достатню кількість часу. Плюс час, витрачений при прийманні-передачі на перерахування товару.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3513 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance)
Повсюдне використання протикрадіжкових систем обумовлене їхньою ефективністю – практично відразу після їх впровадження втрати від крадіжок знижуються на 40-60%, залежно від технічних характеристик системи й способу її встановлення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5666 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Типовий варіант безпеки супермаркетів
Торгівля по праву вважається одним з найбільш успішних напрямків, що й швидко розвиваються, комерційної діяльності. Але, проте, у торгівельному бізнесі не так вуж і просто вести бізнес, у якому кількості розкрадань змушують серйозно замислюватися про їхню значимість і попередженні втрат як наслідок здійсненні розкрадань товарно-матеріальних цінностей не тільки серед покупців, але й серед обслуговуючого персоналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5401 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Запобігання крадіжок на складі
Злочин можна зробити поодинці, або в змові зі співробітниками компанії. При цьому способів крадіжки поодинці не так багато й усі вони досить примітивні. Злодій-Одинак – це типовий «несун». Він «бере те, що погано лежить», виносить товар на собі, якщо мова йде, наприклад, про склад з одягом або взуттям або «у собі», якщо «трудиться» на складі продовольства або фармацевтики.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3641 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Крадіжки в магазинах на кассі
Масштаби зловживань несумлінних співробітників магазинів у кілька разів перевищують збиток від крадіжок, чинених покупцями. За даними експертів, у сукупних незапланованих втратах магазину на частку персоналу доводиться більш ніж 70%.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4771 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
sts-300 датчики - sts плата домофо? NVC-HC520ZL Купол зако? Квадратор CCM-054 CNB-G1310PF EVC-CS1004VF Тира NVB Hyundai ccm dvr ПО NVB-100/ сертификат антивандал Falcon пуль? видеокамер Квадрато? DPV коммуникатор видеовво? Интеграл О4 встр. клав-ра
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011