укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 2 
Що несуть співробітники в останній робочий день? 
Реферат на тему «Электронная цифровая подпись». 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Договор охраны объекта 
Крадіжка на підприємстві і перевірка на поліграфі: особливості залучення до матеріальної відповідальності працівника в Україні 
Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність 
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 2 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ: Монтажник внутренних санитарно-технических систем и оборудования 2-го разряда 
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
испытаний   пожарно   подачи   охраны   техническая   витоку   Розет   уровни   особистості   кому   составляется   БОТАНІЧНИЙ   архів   каналів   право  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки


Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   
   При захисті магазину самообслуговування даного сегмента необхідно враховувати ряд параметрів. По-перше, асортименти здебільшого складається із дрібних товарів. По-друге, практично всі товари перебувають в упакуванні. Найбільш підходящими за даних умов є протикрадіжкові антени електромагнітної й акустомагнітної технологій, які встановлюються на вході/виході в торгівельний зал.
   
   Відмінною рисою електромагнітної технології є можливість захисту металізованих поверхонь і зовнішній вигляд етикеток – малопомітні, практично невидимі мітки здатні спрацьовувати навіть при їх ушкодженні або розриві, що значно підвищує ефективність застосування даної системи.
   
   В акустомагнітній технології також є захисні етикетки невеликого розміру, які можуть захищати дрібні товари. Перевагою даної технології є етикетки, клиноподібна форма яких дозволяє розташовувати їх усередині впакування, не розкриваючи його.
   
   Ще одним плюсом акустомагнітної технології є застосування безконтактного деактиватора зі звуковим сповіщенням про деактиваці. захисної етикетки. Безконтактна деактивація дозволяє розташовувати етикетк усередині впакування, касир не витрачає час на її пошук, чого не можна сказати про електромагнітну технологію з контактним деактиватором.
   
   Магазини побутової техніки й електроніки
   
   Магазини електроніки й побутової техніки пропонують різноманітний асортимент товарів, які при відносно невеликих розмірах можуть мати високу вартість. Тому для захисту товарів у даному сегменті використовуються протикрадіжкові антени акустомагнітної технології - найбільш ефективні системи з найвищим коефіцієнтом спрацьовування. При цьому використання малогабаритних систем нового покоління забезпечує максимум вільного простору й захист широких проходів.
   
   Головна перевага акустомагнітної технології полягає в тому, що захисна етикетка й безконтактний деактиватор зі звуковим сповіщенням про деактиваці. дозволяє захистити більший асортименти товарів, чим в інших технологіях, приховуючи етикетку під впакуванням товару. Для захисту складних для охорони товарів у невеликих впакуваннях також можливе використання спеціальних багаторазових твердих датчиків.
   
   Крім того, системи акустомагнітної технології можуть працювати спільно й добре синхронізуватися в одному магазині або на одній торгівельній площі практично з будь-якими іншими протикрадіжковими системами будь-якої технології й марки, що зовсім не прийнятне, наприклад, для систем радіочастотної технології. Також у даних системах є функція "виявлення глушника" - незаконного пристрою, який використовується професійними злодіями в магазинах, щоб запобігти спрацьовуванню на протикрадіжкові датчики й етикетки. Функція "виявлення глушителя" розпізнає присутність такого пристрою й активізує спеціальну тривогу.
   
   Для додаткового захисту товарів необхідно також використовувати системи захисту товарів на стелажах. Завдяки унікальній різноманітності спеціалізованих сенсорних датчиків, система забезпечує надійний захист великого асортименту товарів, що перебувають у відкритому викладенні, наприклад, електронної техніки, що складається із двох і більше елементів, такої як ноутбуки, стільникові й радіотелефони, комп'ютерне встаткування, фото й відео камери, побутова техніка, електроінструмент і т.д.
   
   Захист товару полягає в приєднанні (приклеюванні, притисненні) до нього датчика підключеного до блоку охоронної системи. При цьому покупець одержує можливість брати товар у руки й розглянути його докладніше, що є обов'язковою умовою для ухвалення рішення про покупку електроніки. Однак спроба порушити цілісність проводки або від'єднати датчик від товару, при знаходженні системи в режимі охорони, викликають спрацьовування тривожної сигналізації.
   
   Крім того, для додаткового захисту деяких товарів (відеокамер, інструментів, фотокамер та ін.) іноді використовуються захисні пластикові бокси.
   
   Необхідно також відзначити, що деякі моделі акустомагнітної технології не тільки
   забезпечують високий ступінь захисту товару, але і є рекламно-інформаційним носієм. Рекламний постер вставляється в протикрадіжкові рамки й скріплюється спеціальними стяжками. Заміна постерів не вимагає спеціальних навичок і може проводитися в будь-який час і з будь-якою частотою. Таким чином, на протикрадіжкових системах можна оперативно розміщати інформацію про проведених акції, знижки, нових товари і т.д.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4069 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину
У наш час камери відеоспостереження встановлюють не тільки в супер- і гіпермаркетах і/або дорогих бутіках, але також і в невеликих магазинах площею від 200 кв. м.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4104 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Як боротися зі злодійством на складі?
Найперший крок фахівця з добору кадрів і керівника складу підготувати так звані «профілі кандидата», що включають необхідні вимоги не тільки з позицій професійних, але особистісних якостей. На етапі співбесіди важливо виявити й відітнути від роботи з матеріальними цінностями кандидатів, для яких мотивація пошуку/зміни роботи – це пошук нових місць для реалізації свого кримінального таланта.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4644 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Варіанти встановлення систем захисту в супермаркеті
Системи захисту від крадіжок встановлюють на вході/виході в торгівельний зал або на міжкассовому проході. Як правило, на вході/виході системи захисту від крадіжок встановлюють в аптеках, бутіках, книгарнях і ін. На міжкассові проходи встановлюють системи захисту від крадіжок супермаркети, гіпермаркеты (продуктові, будівельні).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4518 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Про використання систем відеоспостереження в роздрібній торгівлі
Сучасні технології відеоспостереження є обов'язковим елементом комплексної системи безпеки торгівельного підприємства, реальним інструментом у запобіганні протиправних дій і доказі фактів завдання збитків.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4714 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance)
Повсюдне використання протикрадіжкових систем обумовлене їхньою ефективністю – практично відразу після їх впровадження втрати від крадіжок знижуються на 40-60%, залежно від технічних характеристик системи й способу її встановлення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6791 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011