укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ДОГОВІР З працівником діяльність якого пов’язана з інформацією з грифом “Для службового використання” чи “Комерційна таємниця” 
Шахрайство в бізнесі, частина 1 
Корпоративный саботаж 
Десять причин придбати сейф 
Инструкция по охране труда при проведении огневых работ 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях 
Реферат На тему: «Кража личной информации» По дисциплине Информационная безопасность  
Про використання систем відеоспостереження в роздрібній торгівлі 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на транспорті 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
тайна   наемными   коммуникации   подачи   удаленные   безопасности   НПАОП   пастки   терминов   витоку   Характеристика   інвентаризац?   ДОГОВОР   інформації.   возмещен  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки


Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   
   При захисті магазину самообслуговування даного сегмента необхідно враховувати ряд параметрів. По-перше, асортименти здебільшого складається із дрібних товарів. По-друге, практично всі товари перебувають в упакуванні. Найбільш підходящими за даних умов є протикрадіжкові антени електромагнітної й акустомагнітної технологій, які встановлюються на вході/виході в торгівельний зал.
   
   Відмінною рисою електромагнітної технології є можливість захисту металізованих поверхонь і зовнішній вигляд етикеток – малопомітні, практично невидимі мітки здатні спрацьовувати навіть при їх ушкодженні або розриві, що значно підвищує ефективність застосування даної системи.
   
   В акустомагнітній технології також є захисні етикетки невеликого розміру, які можуть захищати дрібні товари. Перевагою даної технології є етикетки, клиноподібна форма яких дозволяє розташовувати їх усередині впакування, не розкриваючи його.
   
   Ще одним плюсом акустомагнітної технології є застосування безконтактного деактиватора зі звуковим сповіщенням про деактиваці. захисної етикетки. Безконтактна деактивація дозволяє розташовувати етикетк усередині впакування, касир не витрачає час на її пошук, чого не можна сказати про електромагнітну технологію з контактним деактиватором.
   
   Магазини побутової техніки й електроніки
   
   Магазини електроніки й побутової техніки пропонують різноманітний асортимент товарів, які при відносно невеликих розмірах можуть мати високу вартість. Тому для захисту товарів у даному сегменті використовуються протикрадіжкові антени акустомагнітної технології - найбільш ефективні системи з найвищим коефіцієнтом спрацьовування. При цьому використання малогабаритних систем нового покоління забезпечує максимум вільного простору й захист широких проходів.
   
   Головна перевага акустомагнітної технології полягає в тому, що захисна етикетка й безконтактний деактиватор зі звуковим сповіщенням про деактиваці. дозволяє захистити більший асортименти товарів, чим в інших технологіях, приховуючи етикетку під впакуванням товару. Для захисту складних для охорони товарів у невеликих впакуваннях також можливе використання спеціальних багаторазових твердих датчиків.
   
   Крім того, системи акустомагнітної технології можуть працювати спільно й добре синхронізуватися в одному магазині або на одній торгівельній площі практично з будь-якими іншими протикрадіжковими системами будь-якої технології й марки, що зовсім не прийнятне, наприклад, для систем радіочастотної технології. Також у даних системах є функція "виявлення глушника" - незаконного пристрою, який використовується професійними злодіями в магазинах, щоб запобігти спрацьовуванню на протикрадіжкові датчики й етикетки. Функція "виявлення глушителя" розпізнає присутність такого пристрою й активізує спеціальну тривогу.
   
   Для додаткового захисту товарів необхідно також використовувати системи захисту товарів на стелажах. Завдяки унікальній різноманітності спеціалізованих сенсорних датчиків, система забезпечує надійний захист великого асортименту товарів, що перебувають у відкритому викладенні, наприклад, електронної техніки, що складається із двох і більше елементів, такої як ноутбуки, стільникові й радіотелефони, комп'ютерне встаткування, фото й відео камери, побутова техніка, електроінструмент і т.д.
   
   Захист товару полягає в приєднанні (приклеюванні, притисненні) до нього датчика підключеного до блоку охоронної системи. При цьому покупець одержує можливість брати товар у руки й розглянути його докладніше, що є обов'язковою умовою для ухвалення рішення про покупку електроніки. Однак спроба порушити цілісність проводки або від'єднати датчик від товару, при знаходженні системи в режимі охорони, викликають спрацьовування тривожної сигналізації.
   
   Крім того, для додаткового захисту деяких товарів (відеокамер, інструментів, фотокамер та ін.) іноді використовуються захисні пластикові бокси.
   
   Необхідно також відзначити, що деякі моделі акустомагнітної технології не тільки
   забезпечують високий ступінь захисту товару, але і є рекламно-інформаційним носієм. Рекламний постер вставляється в протикрадіжкові рамки й скріплюється спеціальними стяжками. Заміна постерів не вимагає спеціальних навичок і може проводитися в будь-який час і з будь-якою частотою. Таким чином, на протикрадіжкових системах можна оперативно розміщати інформацію про проведених акції, знижки, нових товари і т.д.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4444 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
15 способів вкрасти в супермаркеті
Крадіжки в магазинах – справжня проблема роздрібної торгівлі. Наприклад, згідно із Центром досліджень у рітейлі, Великобританія перебуває на вершині галузевого рейтингу по частці втрат від крадіжок. За даними цієї організації, щороку торговельні мережі й індивідуальні підприємці втрачають товару на 1,5 мільярди фунтів. Зрозуміло, оплачують ці злочинні дії покупці. Кожна британська родина через злодійство переплачує за товари близько 150 фунтів у рік.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:11745 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Системи захисту від крадіжок в супермаркеті
Системи захисту від крадіжок підрозділяються на чотири основні технології: акустомагнітна, радіочастотна, електромагнітна й радіомагнітна. Усі вони мають досить широкий спектр застосування, однак у кожному конкретному випадку необхідно аналізувати ряд істотних для вибору устаткування параметрів.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:8547 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій
Протикрадіжкові системи акустомагнітної технології мають найвищий коефіцієнт спрацьовування, здатні захищати самі широкі проходи без перегороджування їх антенами, уся електроніка, що настроюється програмним способом, вбудована в одну стійку-антену.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:8841 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Крадіжки в магазинах на складі
Наступна проблема – це передача товару від однієї матеріально відповідальної особи іншій. Безумовно, оформлення накладних на переміщення товару зі складу в торгівельний зал займає достатню кількість часу. Плюс час, витрачений при прийманні-передачі на перерахування товару.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4322 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Про використання систем відеоспостереження в роздрібній торгівлі
Сучасні технології відеоспостереження є обов'язковим елементом комплексної системи безпеки торгівельного підприємства, реальним інструментом у запобіганні протиправних дій і доказі фактів завдання збитків.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4999 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020